ورود / ثبت نام مشاهده سبد خرید 0
تلفن مشاوره خرید 09999950513
ماهی مقوا سفید (جیش سفید/گیش)
ماهی مقوا سفید
ماهی مقوا سفید
ماهی مقوا سفید
ماهی مقوا سفید
ماهی مقوا سفید
ماهی مقوا سفید
ماهی مقوا سفید
ماهی مقوا سفید
ماهی مقوا سفید

ماهی مقوا سفید (جیش سفید/گیش)

ارسال رایگان درب منزل
فقط برای شهرهای مرکزی استان ها ارسال درب منزل صورت می گیرد.

ماهی مقوا یکی از ماهیان محبوب و پرطرفدار جنوب و خلیج فارس است. این ماهی منبع آهن، منیزیم، روی و انواع ویتامین های A، D و K می باشد. ماهی مقوا سفید به خون سازی و تقویت گلبول های قرمز کمک می کند به همین دلیل برای افرادی که کم خونی دارند بسیار مناسب است و به تقویت سیستم های مختلف بدن از جمله پوست بدن و چشم ها پرداخته و سلامت و تندرستی مصرف کننده را بالا می برد.ماهی مقوا دارای گوشت ترد و لذیذی است. این ماهی گوشت چربی دارد و بهترین روش پخت این ماهی کبابی و سرخ کردن است

ویژگی های اصلی:
 1. دارای گوشت ترد و لذیذ و چرب
 2. منبع آهن و روی
 3. منبع ویتامین A ، D ، K
 4. میزان بوی کم
 5. میزان تیغ و ضایعات کم
 • صید روز دریا
 • ارسال فریز
 • بهترین کیفیت
 • ارسال سریع
قیمت: 180,000 تومان
٪0 تومان
(180,000 تومان هر کیلو - پاک نشده)
فیله شده پاک شده پاک نشده
2 کیلوگرم
3 کیلوگرم
4 کیلوگرم
5 کیلوگرم
6 کیلوگرم
7 کیلوگرم
8 کیلوگرم
9 کیلوگرم
10 کیلوگرم
(صید روز ماهی مقوا سفید با بهترین کیفیت)
قیمت تمام شده برای 315,000 تومان می باشد.
وزن محصولات دریایی که برای شما ارسال میکنیم ممکن است از وزن خالص هنگام سفارش متفاوت باشد. اگر وزن واقعی محصول از سفارش شما بیشتر یا کمتر باشد با شما هماهنگی لازم انجام می شود.
خصوصیات ماهی مقوا سفید (جیش سفید/گیش)
آشپزی ماهی مقوا سفید (جیش سفید/گیش)
آشپزی های ماهی مقوا سفید (جیش سفید/گیش):
 • آشپزی امگشت آشپزی امگشت
  امگشت یک غذای محلی خوزستانی است. این غذا را عربهای خوزستان با ماهی قباد تهیه می کنند.در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی امگشت
 • آشپزی پودینی کوسه ماهی آشپزی پودینی کوسه ماهی
  پودینی یکی از غذاهای محلی استان هرمزگان بوده که با کوسه ماهی یا سفره ماهی تهیه می‌شود و طعم متفاوت و بی‌نظیری نسبت به سایر غذاهای دریایی داره. از آن جایی که برای تهیه پودینی، گوشت کوسه رو از استخوان کاملا جدا می کنند، خوردنش بسیار راحت بوده و هیچ دردسری ندار‌‌‌‌‌‌د. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم.
  ادامه مطلب
  آشپزی پودینی کوسه ماهی
 • آشپزی ماهی سنگسر شکم پر آشپزی ماهی سنگسر شکم پر
  ماهی سنگسر یکی از ماهیان پرطرفدار جنوب به شمار می رود. گوشتی سفید، لذیذ و کم تیغی دارد و همین ویژگی های ماهی سنگسر سبب شده تا بتوانید یک غذای بسیار خوشمزه را درست کنید.ماهی سنگسر بیشتر به صورت کبابی ، سرخ شده، تنوری و شکم پر درست می شود. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ماهی سنگسر شکم پر
 • آشپزی دمپخت ماهی بندری بوشهری آشپزی دمپخت ماهی بندری بوشهری
  دمپخت ماهی یک غذای بوشهری می باشد که بسیار خوشمزه بوده و خواص زیادی دارد.این غذا علاوه بر مردم بوشهر طرفداران بسیار زیادی در داخل و خارج از کشور دارد. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی دمپخت ماهی بندری بوشهری
 • آشپزی استیک راتویی با برنج زعفرانی آشپزی استیک راتویی با برنج زعفرانی
  استیک راتویی یکی از بهترین و خوشمزه ترین غذاهای دریایی می باشد که یکی از مواد تشکیل دهنده آن ماهی ساردین می باشد.یکی از فوایدماهی ساردین که روی آن تاکید زیادی شده کمک به درمان ناباروریست. ماهی ساردین همچنین دارای مقادیر بالای پروتئین است که آن را به وعده ای مناسب برای کودکان در حال رشد ، زنان باردار ورزشکاران تبدیل می کند. در ادامه قصد داریم روش پخت استیک راتویی با برنج زعفرانی را به شما آموزش دهیم با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی استیک راتویی با برنج زعفرانی
 • آشپزی کباب ماهی شوریده با کامکوات آشپزی کباب ماهی شوریده با کامکوات
  اگر به دنبال یک شیوه جدید برای پخت ماهی شوریده هستید ما به شما کباب ماهی شوریده با کامکوات را پیشنهاد می کنیم.در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی کباب ماهی شوریده با کامکوات
 • آشپزی املت دریایی آشپزی املت دریایی
  املت دریایی یک صبحانه متفاوت و خوشمزه بوده که بسیار مقوی می باشد و برای بدن خواص بسیار زیادی دارد. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی املت دریایی
 • آشپزی ماهی سالمون با سس خیار آشپزی ماهی سالمون با سس خیار
  ماهی سالمون با سس خیار یک غذای یونانی می باشد که طعمی جدید از ماهی را به شما ارائه می دهد . اگر به غذاهای دریایی علاقه مند هستیدحتما این غذا را امتحان کنید. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ماهی سالمون با سس خیار
 • آشپزی ماهی سالمون با سس خامه ترش آشپزی ماهی سالمون با سس خامه ترش
  ماهی سالمون از پرطرفدارترین و مغذی‌ترین ماهی‌هاست که دارای مقادیر قابل توجهی اسید چرب امگا ۳ ضروری برای بدن است. در ادامه قصد داریم روش پخت ماهی سالمون با سس ترش را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ماهی سالمون با سس خامه ترش
 • آشپزی کرانچی ماهی آشپزی کرانچی ماهی
  کرانچی ماهی یکی دیگر از روش های پخت ماهی است که بسیار خوشمزه بوده و مورد علاقه کودکان است. اگر فرزند شما به ماهی علاقه ندارد می توانید از این روش پخت ماهی استفاده کنید. در ادامه قصد داریم روش پخت کرانچی ماهی را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی کرانچی ماهی
 • آشپزی ماهی گردبیج آشپزی ماهی گردبیج
  ماهی گردبیج یک غذای دریایی خوشمزه و لذیذ می باشد که اصلا از خوردن آن پشیمان نخواهید شد. علاوه بر خوشمزه و خوش طعم بودن خواص زیادی نیز دارد در ادامه قصد داریم روش پخت این ماهی خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ماهی گردبیج
 • آشپزی سیب زمینی سرخ کرده با خاویار آشپزی سیب زمینی سرخ کرده با خاویار
  سیب زمینی سرخ کرده با خاویار جزو یکی از غذاهای پرطرفدار کودکان است که برای کودکان خواص بسیاری دارد. خوردن خاویار کودکان را از هر بیماری دور نگه می دارد. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی سیب زمینی سرخ کرده با خاویار
 • آشپزی سالاد الویه دریایی آشپزی سالاد الویه دریایی
  سالاد الویه دریایی یک غذای فوق العاده خوشمزه و جذاب بوده و شما می توانید از آن به عنوان وعده ناهار و شام استفاده کنید. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی سالاد الویه دریایی
 • حساسیت غذایی چیست؟ حساسیت غذایی چیست؟
  حساسیت غذایی در دنیا بسیار رایج است به طوریکه حدود پنج درصد بزرگسالان و هشت درصد کودکان را درگیر کرده‌است. لازم به ذکر است که این مقادیر در حال افزایش است. جالب است بدانید با اینکه هر غذایی ممکن است باعث ایجاد حساسیت شود اما اکثر حساسیت‌های غذایی به دلیل وجود هشت ماده غذایی ایجاد می‌شود. در این مقاله به جزئیاتی درباره این هشت عامل غذایی ایجاد حساسیت می‌پردازیم و درباره علائم حساسیت غذایی، کسانی که در معرض آن قرار دارند و راهکارهای مقابله با آن بحث می‌کنیم.با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  حساسیت غذایی چیست؟
 • خوراکی های انرژی زا برای ورزشکاران خوراکی های انرژی زا برای ورزشکاران
  در این مقاله قصد داریم دستور تهیه ی چند خوراکی که هم خیلی سریع و راحت تهیه می شوند و هم از لحاظ ارزش غذایی ، غنی می باشندرا به شما آموزش دهیم. این خوراکی های انرژی زا بوده و برای ورزشکاران بسیار مناسب است. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  خوراکی های انرژی زا برای ورزشکاران
 • آشپزی شور ماهی پلو آشپزی شور ماهی پلو
  شور ماهی پلو یک غذای جنوبی است که بسیار خوشمزه و خوش طعم بوده و طرفداران بسیاری دارد.در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم . با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی شور ماهی پلو
 • آشپزی کتلت ماهی پنیری آشپزی کتلت ماهی پنیری
  کتلت ماهی پنیری یک غذای فوق العاده خوش طعم و خوش مزه است که همه مخصوصا کودکان به خوردن آن علاقه دارند. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی کتلت ماهی پنیری
 • آشپزی تارتلت ماهی دودی آشپزی تارتلت ماهی دودی
  ماهی را می شود به انواع مختلفی طبخ کرد.ما امروز قصد داریم روش پخت تارتلت ماهی که یک غذای فوق العاده خوشمزه و محبوب می باشد به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی تارتلت ماهی دودی
 • آشپزی کتلت ماهی و سیب زمینی آشپزی کتلت ماهی و سیب زمینی
  تهیه کتلک ماهی و سیب زمینی بسیار آسان است و می تواند ایده خوبی برای ناهار یا شام باشد. سیب زمینی و ماهی همیشه با هم طعم خوبی داشته اند.در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی کتلت ماهی و سیب زمینی
 • آشپزی کباب ماهی آشپزی کباب ماهی
  کباب ماهی یک غذای بسیار خوشمزه و لذیذ بوده است که باب میل خیلی هاست.پیشنهاد می کنیم حتی اگه غذاهای دریایی دوست ندارید حتما این غذا را امتحان کنید. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی کباب ماهی
آشپزی های مربوط به ماهی مقوا سفید (جیش سفید/گیش) را در بالا مشاهده بفرمایید.
آموزش و مقالات ماهی مقوا سفید (جیش سفید/گیش):
 • کدام ماهی ها برای زنده ماندن به آب احتیاج ندارند؟ کدام ماهی ها برای زنده ماندن به آب احتیاج ندارند؟
  بعضی از ماهی ها و جانداران دریایی هستند که می توانند به مدت طولانی بدون آن که نیاز به آب داشته باشند در خشکی زندگی کنند و زنده بمانند .در این مقاله قصد داریم شما را با چند مورد از این ماهی های شگفت انگیز آشنا کنیم و ویژگی های رفتاری آن ها را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  کدام ماهی ها برای زنده ماندن به آب احتیاج ندارند؟
 • شرایط پرورش ماهی آمور چیست؟ شرایط پرورش ماهی آمور چیست؟
  ماهی آمور گیاهخوار است و بیشتر در آبهای شیرین توانایی زندگی و رشد را دارد. این ماهی با نام علمی Clenopharyngodon idella و نام لاتین Grass Carp معروف می‌باشد. ماهی آمور شباهت زیادی به ماهی سفید خزر دارد به طوری که آن را سفید پرورشی می‌نامند. از خانواده کپورهاست.چنانچه شما هم تصمیم به پرورش و تکثیر ماهی گرفته اید پیشنهاد می کنیم قبل از هر کاری تحقیقات لازم را در این زمینه انجام دهید و با آگاهی کامل این حرفه را شروع کنید.با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  شرایط پرورش ماهی آمور چیست؟
 • به جای ماهی چی بخوریم؟ به جای ماهی چی بخوریم؟
  ماهی از آن غذاهایی است که متخصصان تغذیه همیشه مصرف آن را توصیه می‌ کنند. اگر احیانا به این فکر افتاده ‌اید که این عادت سالم، یعنی مصرف مرتب ماهی را در طول سال حفظ کنید و احیانا این سوال برای ‌تان ایجاد شده که ماهی ‌های مختلف چه فرقی با هم دارند و آیا مواد غذایی دیگر جای گزین ماهی می شود یا خیر، با ما همراه باشید زیرا قصد داریم در ادامه به سوالات فوق پاسخ دهیم.
  ادامه مطلب
  به جای ماهی چی بخوریم؟
 • روش پخت ماهی بی استخوان روش پخت ماهی بی استخوان
  شاید یکی از علت های نخوردن ماهی به دلیل و جود تیغ و استخوان در آن است از این رو به شما توصیه می کنیم برای این که بتوانید از طعم و خواص آماهی لذت ببرید از ماهی های بدون استخوان استفاده کنید. در ادامه قصد داریم چند روش برای پخت ماهی بدون استخوان به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  روش پخت ماهی بی استخوان
 • خواص و مضرات سیر خواص و مضرات سیر
  سیر گیاهی است علفی و دائمی که از راسته مارچوبه سانان می باشد. ساقه این گیاه می تواند تا ارتفاع ۴۰ سانتیمتر رشد کند. قسمت زیر زمینی این گیاه متورم است و از ۵ تا ۱۲ قطعه سیر که در یک غشای نازک و ظریف محصور شده اند.در ادامه قصد داریم برخی از خواص و مضرات سیر را با هم بررسی کنیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  خواص و مضرات سیر
 • خواص زنجبیل خواص زنجبیل
  زنجبیل ادویه پر فایده و مفیدی است و خواص بسیار زیادی دارد به همین جهت خلاصه ای از خواص این ادویه ارزشمند را برایتان جمع آوری کرده ایم.در ادامه با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  خواص زنجبیل
 • خواص فلفل سیاه خواص فلفل سیاه
  فلفل سیاه ادویه پر فایده و مفیدی است و خواص بسیار زیادی دارد که همگی این خواص را نمی توان به طور کامل در یک مقاله گنجاند ، به همین جهت خلاصه ای از خواص این ادویه ارزشمند را برایتان جمع آوری کرده ایم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  خواص فلفل سیاه
 • خواص و مضرات بادام زمینی خواص و مضرات بادام زمینی
  خواص بادام زمینی شامل پیشگیری و درمان سنگ کیسه صفرا، تقویت قلب، کاهش قند خون، افزایش جذب پروتئین، تامین چربی خوب و عضله‌سازی، رفع خستگی، ضعف و بی‌حالی است. مصرف بادام زمینی به افرادی که دارای حساسیت می باشند، توصیه نمی شود.در ادامه قصد داریم خواص و مضرات بادام زمینی را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  خواص و مضرات بادام زمینی
 • بهترین روش پخت سر ماهی چیست؟ بهترین روش پخت سر ماهی چیست؟
  سر ماهی یکی از خوشمزه‌ترین و تُرد‌ترین قسمت‌های ماهی است. قسمت‌های رویی آن با گوشت نازک و تُرد و قسمت جمجمه به‌ وسیله چربی نرم و غضروف‌های تُرد و شکننده پوشیده شده‌اند. حتی سر ماهی یکی از بهترین غذا‌ها برای پذیرایی از مهمان است. بامطالعه این مطلب می‌توانید از روش‌های گوناگون طبخ آن در سراسر جهان الهام بگیرید. پس با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  بهترین روش پخت سر ماهی چیست؟
 • چگونه شخصیتی مستقل داشته باشیم؟ چگونه شخصیتی مستقل داشته باشیم؟
  استقلال یک مهارت حیاتی برای افرادی است که می‌خواهند بیشتر زندگی خود را به دست بگیرند و احساس کنند که برای رسیدن به اهداف خود به دیگران احتیاج ندارند. مستقل‌تر بودن به شما این آزادی را می‌دهد که بدون درنظر گرفتن فکر دیگران، آنچه می‌خواهید انجام دهید و این باعث می‌شود که خودتان بتوانید برخی از راه حل‌های اصلی برای مشکلات را پیدا کنید. حتی ممکن است در استقلال رشد کنید و احساس راحتی و شادی را احساس ‌کنید و زندگی خود را به دست خودتان بگیرید.
  ادامه مطلب
  چگونه شخصیتی مستقل داشته باشیم؟
 • بهترین روش پخت ماهی برای جذب امگا3 بهترین روش پخت ماهی برای جذب امگا3
  اسیدهای چرب امگا 3 که جز جز اسیدهای چرب ضروری تلقی می‌­شوند، شامل سه اسید چرب ایکوزا پنتا انوئیک اسید (EPA)، دو کوزا هگزا انوئیک اسید (DHA) و آلفا لینولنیک اسید (ALA) هستند. اما جالب است بدانید که روش پخت ماهی و اینکه چگونه ماهی را سرخ کنیم بسیار روی بهره گرفتن بدن ما از این اسیدهای چرب مفید تاثیر خواهد گذاشت. به همین دلیل، در ادامه قصد داریم تا بهترین روش پخت ماهی و طرز تهیه ماهی ساده یا طعم دار را برای حفظ هرچه بیشتر خواص آن خدمت شما ارائه کنیم پس با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  بهترین روش پخت ماهی برای جذب امگا3
 • زیبایی پوست و مو با خوردن ماهی زیبایی پوست و مو با خوردن ماهی
  آبزیان دریایی همچون ماهی و میگو با ویتامین، ترکیبات و عناصر شفابخش خود می توانند سلامتی پوست و موی شما را تضمین کنند! طبق مطالعاتی که انجام شده است نتایج نشان داده که مصرف ماهی پوستی صاف و بدون آکنه و جوش و شاداب را برای شما به ارمغان می ­آورد. مصرف ماهی موجب پرپشتی مو و سلامت موها خواهد بود.
  ادامه مطلب
  زیبایی پوست و مو با خوردن ماهی
 • اگر تیغ ماهی درگلو گیر کرد چی کار کنیم؟ اگر تیغ ماهی درگلو گیر کرد چی کار کنیم؟
  در بسیاری از مواقع ممکن است در هنگام مصرف ماهی استخوان یا تیغ آن در گلو گیر کند، علائم گیر کردن تیغ ماهی در گلو چیست و چگونه باید تیغ ماهی را از گلو خارج کنیم؟
  ادامه مطلب
  اگر تیغ ماهی درگلو گیر کرد چی کار کنیم؟
 • چند روش برای طعم دار کردن ماهی چند روش برای طعم دار کردن ماهی
  روش های مختلفی برای مزه دار کردن ماهی قبل از پخت وجود دارد تا افراد بتوانند از بوی بد آن هنگام طبخ جلوگیری کنند. ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با برخی از بهترین و موثرترین روش های مزه دار کردن ماهی آشنا کنیم.
  ادامه مطلب
  چند روش برای طعم دار کردن ماهی
 • تند غذا خوردن باعث بروز چه مشکلاتی می شود؟ تند غذا خوردن باعث بروز چه مشکلاتی می شود؟
  حتماً دیده‌اید که برخی افراد در هنگام عصبانیت و یا استرس خیلی سریع و زیاد غذا می‌خورند و برخی دیگر در شرایط عادی، عادت به تندخوری دارند. این درحالی است که غذا خوردن یکی از لذت‌های زندگی است که برخی افراد این لذت را با تندخوری از بین برده و علاوه براین، سلامتی خود را به خطر می‌اندازند. در ادامه به بیماری‌هایی که در اثر سریع غذا خوردن به سراغتان می‌آید، می‌پردازیم.
  ادامه مطلب
  تند غذا خوردن باعث بروز چه مشکلاتی می شود؟
 • چرا بعضی از کودکان ماهی دوست ندارند؟ چرا بعضی از کودکان ماهی دوست ندارند؟
  این روزها همواره والدین به دنبال تغذیه مناسب برای کودکان خود هستند.  اضافه وزن کودکان ، خوردن بیش از حد غذای ناخواسته ، کم خوردن میوه و سبزیجات ، از دست دادن کلسیم و از دست دادن آهن مشکلاتی است که بیشتر خانواده ها با آن درگیر هستند. بسیاری از متخصصان می گویند بعضی از خانواده ها نمی دانند چه غذایی برای کودکانشان خوب و یا بد است! اما حداقل یک ماده غذایی وجود دارد که می توانند از آن اطمینان داشته باشند و آن هم ماهی است.در این مقاله به شما می گوییم چگونه کودک خود را به خوردن ماهی علاقه مند کنید.
  ادامه مطلب
  چرا بعضی از کودکان ماهی دوست ندارند؟
 • مردم کدام کشور ها ماهی زیاد می خورند؟ مردم کدام کشور ها ماهی زیاد می خورند؟
  مسلماً ماهی در بین متداول ترین غذاهای امروزی جهان است. مردم سراسر دنیا در خانه ها و رستوران های خود وعده های غذایی ماهی مصرف می کنند. ماهی در بسیاری از کشورها ماده اصلی محسوب می شود در حالی که در کشورهای دیگر فقط نوعی وعده غذایی محسوب می شود. برخی از کشورها مصرف ماهی بالایی دارند. کشورهای مصرف کننده برتر چین ، میانمار ، ویتنام و ژاپن هستند.
  ادامه مطلب
  مردم کدام کشور ها ماهی زیاد می خورند؟
 • آیا خوردن ماهی برای افسردگی مناسب است؟ آیا خوردن ماهی برای افسردگی مناسب است؟
  یکی از  جنبه های بهداشت روان ، تغذیه است. غذا نقش مهمی در سلامت جسمی و همچنین سلامت روحی و روانی ما دارد. وقتی با افسردگی دست و پنجه نرم می کنید ، فکر کردن در مورد خوردن غذاهای مناسب ممکن است کمی طاقت فرسا باشد. با این حال ، برخی از این تغییرات کوچک در رژیم غذایی شما ممکن است به کاهش علائم کمک کرده و بر زندگی روزمره شما تأثیر مثبت بگذارد.
  ادامه مطلب
  آیا خوردن ماهی برای افسردگی مناسب است؟
 • چرا بدن به فسفر نیاز دارد؟ چرا بدن به فسفر نیاز دارد؟
  فسفر چیست؟ ما به چه مقدار فسفر نیاز داریم؟ چه غذاهایی سرشار از فسفر هستند؟ اگه به مقدار کم فسفر دریافت کنیم چه خطراتی برای بدن دارد؟ خطرات بیش از حد دریافت فسفر چیست؟ در این مقاله سعی کردیم به همه ی سوالات فوق پاسخ دهیم.
  ادامه مطلب
  چرا بدن به فسفر نیاز دارد؟
 • چه جوری تشخیص بدیم ماهی که خریدیم تازه ست یا نه؟ چه جوری تشخیص بدیم ماهی که خریدیم تازه ست یا نه؟
  این مقاله شما را راهنمایی می کند تا بتوانید ویژگی های ماهی تازه و ویژگی های ماهی نه چندان تازه را تشخیص دهید. بسیار مهم است که خودتان را با این امر آشنا کنید تا بتوانید ماهی خوبی خریداری کنید.چندین معیار اصلی برای تعیین طراوت و شادابی ماهی تازه وجود دارد. این مقاله را بخوانید و خود را برای خرید آماده کنید.
  ادامه مطلب
  چه جوری تشخیص بدیم ماهی که خریدیم تازه ست یا نه؟
آموزش ها و مقالات مربوط به ماهی مقوا سفید (جیش سفید/گیش) را در بالا مشاهده بفرمایید.
تحویل اکسپرس با بسته بندی ایزوله
پشتیبانی دقیق و مشاوره خرید
پرداخت آنلاین
48 ساعت ضمانت بازگشت کالا
ضمانت تازه بودن محصولات دریایی