ورود / ثبت نام مشاهده سبد خرید 0
تلفن مشاوره خرید 09999950513
ماهی سنگسر
ماهی سنگسر
ماهی سنگسر
ماهی سنگسر
ماهی سنگسر
ماهی سنگسر
ماهی سنگسر
ماهی سنگسر
ماهی سنگسر
ماهی سنگسر

ماهی سنگسر

ارسال رایگان درب منزل
فقط برای شهرهای مرکزی استان ها ارسال درب منزل صورت می گیرد.

ماهی سنگسر از ماهیان پرطرفدار جنوب به شمار می رود و خانواده سنگسر ماهیان است و ماهی سنگسر، بر خلاف اکثر ماهی های خلیج فارس، نه فقط در ایران، بلکه در تمام دنیا شناخته شده است. ماهی سنگسر منبعی عالی از مواد معدنی از جمله آهن، پتاسیم، کلسیم، فسفر و سدیم است. خوب است بدانید میزان پتاسیم در این ماهی متوسط است و حتی برای افراد مسن هم خطری ایجاد نمیکند. همچنین سنگسر از میزان قابل توجهی ویتامین D برخوردار است . این ماهی یکی از منابع بسیار خوب پروتئین بوده و پروتئین موجود در آن کیفیت بالایی نیز دارد. پروتئین موجود در ماهی سنگسر به آسانی قابل هضم و جذب در دستگاه گوارش می باشد و به همین دلیل مورد استفاده عموم مردم قرار گرفته . ماهی سنگسر را می توانید به صورت کبابی ، سرخ شده ، قلیه و شکم پر استفاده کنید .

ویژگی های اصلی:
 1. دارای گوشتی سفید و کمی سفت
 2. سبک و خوش هضم
 3. منبع پروتئین و پتاسیم و کلسیم، فسفر و سدیم
 4. مناسب برای تمام سنین
 5. میزان بوی مطلوب
 6. میزان تیغ و ضایعات متوسط
 • صید روز دریا
 • ارسال فریز
 • بهترین کیفیت
 • ارسال سریع
قیمت: 137,000 تومان
٪0 تومان
(137,000 تومان هر کیلو - پاک نشده)
فیله شده پاک شده پاک نشده
2 کیلوگرم
3 کیلوگرم
4 کیلوگرم
5 کیلوگرم
6 کیلوگرم
7 کیلوگرم
8 کیلوگرم
9 کیلوگرم
10 کیلوگرم
(صید روز ماهی سنگسر با بهترین کیفیت)
قیمت تمام شده برای 315,000 تومان می باشد.
وزن محصولات دریایی که برای شما ارسال میکنیم ممکن است از وزن خالص هنگام سفارش متفاوت باشد. اگر وزن واقعی محصول از سفارش شما بیشتر یا کمتر باشد با شما هماهنگی لازم انجام می شود.
خصوصیات ماهی سنگسر
آشپزی ماهی سنگسر

خصوصیات ماهی سنگسر :

ماهی سنگسر ازخانواده ماهی های سنگسر بوده و این ماهی در اکثر نقاط دنیا با نام Javelin Fish شناخته میشود. اما شاید نام “سنگسر” کمی غیر معمول به نظر برسد؛ جالب است بدانید علت این نامگذاری قسمت بالای سرِ این ماهیست. این قسمت دقیقا مثل سنگ سفت و محکم است، به همین دلیل این ماهی نام “سنگسر” را به خود گرفته است.

خواص ماهی سنگسر بسیار زیاد بوده و خرید ماهی سنگسر به واسطه گوشت دلپذیر و خواص زیاد آن در میان افرادی که مصرف ماهی را به صورت مرتب در برنامه غذایی خود دارند، رونق زیادی دارد. تغذیه این ماهی بیشتر از سخت پوستان و خرچنگ، میگو، کرم های پرتار، خیار دریایی و… می باشد.

 میزان پروتئین در اکثر ماهی ها یا متوسط است، یا کم. سنگسر پروتئین میانه دارد، همین خواص ماهی سنگسر را تبدیل به ماهی با ارزشی کرده است و ماهی سنگسر منبعی عالی از مواد معدنی از جمله آهن، پتاسیم، کلسیم، فسفر و سدیم است. خوب است بدانید میزان پتاسیم در این ماهی متوسط است و حتی برای افراد مسن هم خطری ایجاد نمیکند. همچنین سنگسر از میزان قابل توجهی ویتامین  D برخوردار است؛ یکی از وظایف ویتامین D، تعادل کلسیم و فسفر در بدن است

 

روش پخت ماهی سنگسر:

ماهی سنگسر گوشت سفید، لذیذ و کم تیغی دارد و همین خواص ماهی سنگسر سبب شده تا جنوبی ها بتوانید یک غذای بسیار خوشمزه را درست کنند. ماهی سنگسر بیشتر به صورت کبابی ، سرخ شده، تنوری و شکم پر درست می شود .چون در زمان پخت خرد نمی شود برای تهیه ته چین و قلیه ماهی گزینه مناسبی می باشد. ماهی سنگسر طعم بسیار خوبی دارد و به راحتی قابل فیله شدن نیز می باشد.

 

ظاهر ماهی سنگسر:

ماهی سنگسر بدنی دوکی شکل و دراز دارد و به رنگ سفید و مات با سر محدب است. قسمت پشت سر این ماهی همانند سنگ سفت می باشد. ماهی سنگسر فلس های درشت نقره ای رنگی روی شکم و پهلوهایش دارد. رنگ بدن ماهی سنگسر بالغ، خاکستری با جلای نقره ای می باشد. پوست این ماهی نیز نقره ای رنگی است و البته گاهی به سرخی می زند . اندازه سنگسر بین 50 تا 80 سانتیمتر و با وزن تقریبی نیم تا 5 کیلوگرم می باشد .این ماهی دهان کوچک و قابل ارتجاع دارد و دندان های آرواره ای نوک دار و تیزی دارد.

 

روش صید ماهی سنگسر:

بهترین  روش صید این ماهی باقلاب  هنگامی که جریان آب مقداری تند هست می باشد. استفاده ازریسه بلندکه درآن فاصله قلاب تا وزنه (بلت ) چهارتاپنج بغل می باشد و مزیت این روش این است که نیازی به کشیدن نخ هنگامی که ماهی به قلاب نوک می زند ندارد و به دلیل متحرک بودن طعمه در آب ،ماهی سریعترطعمه را دیده و به آن حمله می کند و معمولا طعمه را درسته می بلعد .

 

زیستگاه ماهی سنگسر:

ماهی سنگسردر سراسر آبهای دنیا دیده میشوند؛ اگر دور تا دور کره زمین، از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام مسیرهای آبی را طی کنیم؛ در این مسیر خیلج عدن، خلیج فارس، دریای عمان، اقیانوس هند، دریای عرب، دریای اندونزی، آبهای استرالیا، دریای زرد و دریای ژاپن محل زیست این خانواده از ماهیان هستند. ماهی سنگسر را در بیشتر بنادر دنیا میشناسند و به صید این ماهی میپردازند. به همین دلیل خرید ماهی سنگسر در چند سال اخیر افزایش چشم گیری داشته است.

 

 

 

 

 

آشپزی های ماهی سنگسر:
 • آشپزی کلمبا آشپزی کلمبا
  کلمبا یا حلیم ماهی یکی از غذاهای بومی و خوشمزه هرمزگان و جزیره قشم می باشد که بسیار مقوی است و در وعده ناهار از آن استفاده می شود. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی کلمبا
 • آشپزی ته انداز ماهی آشپزی ته انداز ماهی
  ته‌انداز یک غذای پلویی لذیذ جنوبی است که در برخی از استان‌های جنوبی و بخصوص بوشهر تهیه و طبخ می‌شود. ته‌انداز غذایی شبیه ته‌چین است اما با این تفاوت که مواد مخلوط پلو صرفا زیر برنج قرار نمی‌گیرد و می‌تواند لابلای برنج استفاده شود. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ته انداز ماهی
 • آشپزی ماهی سنگسر شکم پر آشپزی ماهی سنگسر شکم پر
  ماهی سنگسر یکی از ماهیان پرطرفدار جنوب به شمار می رود. گوشتی سفید، لذیذ و کم تیغی دارد و همین ویژگی های ماهی سنگسر سبب شده تا بتوانید یک غذای بسیار خوشمزه را درست کنید.ماهی سنگسر بیشتر به صورت کبابی ، سرخ شده، تنوری و شکم پر درست می شود. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ماهی سنگسر شکم پر
 • آشپزی ماهی شوریده شکم پر بدون فر آشپزی ماهی شوریده شکم پر بدون فر
  ماهی شوریده شکم پر یک غذای خوشمزه و خوش طعم جنوبی است که طرفداران زیادی دارد. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ماهی شوریده شکم پر بدون فر
 • آشپزی خوراک ماهی سالمون با رازیانه آشپزی خوراک ماهی سالمون با رازیانه
  خوراک ماهی سالمون با رازیانه یکی از خوشمزه ترین غذاهای دریایی است که به خاطر طعم و عطر بی نظیرش مورد استقبال قرار گرفته است. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم . با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی خوراک ماهی سالمون با رازیانه
 • آشپزی اردور ماهی سالمون آشپزی اردور ماهی سالمون
  اردور ماهی سالمون یکی از غذاهای خوشمزه و با خواص بسیار زیاد می باشد.اگر به غذاهای دریایی علاقه مند هستید پیشنهاد می کنیم حتما این غذای خوشمزه را امتحان کنید. در ادامه قصد داریم روش پخت اردور ماهی سالمون را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی اردور ماهی سالمون
 • آشپزی ماهی شکم پر با روکش خمیر آشپزی ماهی شکم پر با روکش خمیر
  ماهی شکم پر با روکش خمیر یک غذای ایرانی با طعم و ظاهری متفاوت است که پیشنهاد می کنیم حتما این غذا را تهیه و از طعم و خواص آن لذت ببرید در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ماهی شکم پر با روکش خمیر
 • آشپزی خوراک ماکارونی با ماهی قزل آلا آشپزی خوراک ماکارونی با ماهی قزل آلا
  خوراک ماکارونی با ماهی قزل آلا یک غذای خوشمزه و بسیار لذیذ می باشد که همه به خصوص کودکان دوست دارند و از خوردن آن لذت می برند. علاوه بر طعم بی نظیر آن شما نیز از خواص ماهی موجود در این غذا بهره مند می شوید . در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی خوراک ماکارونی با ماهی قزل آلا
 • آشپزی سالادماهی سالمون آشپزی سالادماهی سالمون
  سالاد ماهی سالمون یک سالاد تابستانی است که با سس مخصوص خود سرو می شود. علاوه برخوش مزه بودن به دلیل وجود ماهی سالمون خواص بی نظیری مانند تقویت سلامت پوست ، قلب و.. دارد. در ادامه قصد داریم طرز تهیه این سالاد خوشمزه را به شما آموزش دهیم . با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی سالادماهی سالمون
 • آشپزی قلیه ماهی بوشهری آشپزی قلیه ماهی بوشهری
  قلیه ماهی بوشهری یک غذای سنتی و خوشمزه است که مورد علاقه مردم ایران و گردشگران نیز می باشد.قلیه ماهی علاوه بر خوش طعم و خوشمزه بودن خواص بسیاری دارد. در ادامه قصد داریم روش پخت قلیه ماهی بوشهری را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی قلیه ماهی بوشهری
 • آشپزی ماهی کیلکا سوخاری آشپزی ماهی کیلکا سوخاری
  ماهی کیلکا سوخاری یک غذای خوشمزه و لذیذ می باشد که خواص زیادی برای بدن دارد. پیشنهاد می کنیم حتما این غذا را تهیه و از طعم بی نظیر آن بهره مند شوید.در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ماهی کیلکا سوخاری
 • آشپزی کباب ماهی اوزون برون آشپزی کباب ماهی اوزون برون
  کباب ماهی اوزون برون یک غذای فوق العاده لذیذ و خوش مزه می باشد که حتما از خوردن آن لذت خواهید برد . این غذا علاوه بر خوشمزه بودن به علت وجود ماهی اوزون برون خواص بی نظیری نیز دارد . در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی کباب ماهی اوزون برون
 • آشپزی اسپاگتی لیمویی با خاویار آشپزی اسپاگتی لیمویی با خاویار
  اسپاگتی لیمویی با خاویار از دوست داشتنی ترین غذا های حاوی خاویار است که بسیار خوشمزه بوده و خواص بسیار زیادی دارد.در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم . با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی اسپاگتی لیمویی با خاویار
 • آشپزی رولت ماهی تیلاپیا با پنیر صبحانه آشپزی رولت ماهی تیلاپیا با پنیر صبحانه
  رولت ماهی تیلاپیا یک غذای خوشمزه و لذیذ است که طرفداران بسیاری نیز دارد.شما نیز می توانید این روش پخت ماهی را امتحان کنید و از طعم و خواص بی نظیر آن بهره مند شوید. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی رولت ماهی تیلاپیا با پنیر صبحانه
 • معرفی بهترین غذاهای ساده و سریع معرفی بهترین غذاهای ساده و سریع
  برای شما هم مثل من پیش اومده که از سر کار اومده باشید و حوصله درست کردن غذا نداشته باشید؟ در این موقعیت همه به دنبال غذاهای ساده و خوشمزه می روند که در سریعترین زمان آماده می شود. شاید اولین گزینه ای که بهش فکر کنید املت باشه ولی در ادامه قصد داریم تا به شما غذاهای ساده و سریع معرفی کنیم که در کمترین زمان و با کمترین موادبتوانید درست کنید.با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  معرفی بهترین غذاهای ساده و سریع
 • کدام مواد غذایی باعث افزایش هوش می شود؟ کدام مواد غذایی باعث افزایش هوش می شود؟
  با استفاده از این مواد غذایی  که قرار است در ادامه بررسی کنیم  هوش و تمرکزتان را افزایش دهید. اگر بشقاب خود را با این مواد مغذی پر کنید حافظه و خلق و خوی بهتری خواهید داشت. در ادامه قصد داریم چند مورد از مواد غذایی که باعث افزایش هوش می شود رابه شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  کدام مواد غذایی باعث افزایش هوش می شود؟
 • آشپزی رولت سبز و ماهی آشپزی رولت سبز و ماهی
  رولت سبز و ماهی یک ایده پخت ماهی است که شما می توانیدبا تهیه آن از طعم و خواص بی نظیر آن لذت ببرید . در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم . با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی رولت سبز و ماهی
 • آشپزی ماهی تنوری باکره سبزیجات آشپزی ماهی تنوری باکره سبزیجات
  ماهی تنوری با کره سبزیجات یک غذای خوشمزه و لذیذ بوده که برای وعده ناهار بسیار مناسب است و شما نیز می توانید از پخت و سرو این ماهی تنوری لذت ببرید. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. باما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ماهی تنوری باکره سبزیجات
 • آشپزی خوراک شیر ماهی و سیب زمینی مکزیکی آشپزی خوراک شیر ماهی و سیب زمینی مکزیکی
  تکه‌ های شیر ماهی در کنار سیب‌ زمینی برشته و ذرت، غذای ساده ی خوراک شیر ماهی و سیب زمینی مکزیکی را به خوراک بسیار لذیذی تبدیل کرده است. برای اینکه ماهی‌ تان طعم تندتری داشته‌ باشد، می‌توانید آن را در کمی فلفل قرمز بغلتانید و یا با سس تاباسکومیل کنید.در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی خوراک شیر ماهی و سیب زمینی مکزیکی
 • آشپزی تاکو ماهی آشپزی تاکو ماهی
  تاکو ماهی یک غذای خوشمزه و خوش طعم می باشد که از ترکیبات مقوی از جمله ماهی درست شده است. شما می توانید تاکو ماهی را به عنوان غذای اصلی در ناهار و شام استفاده کنید.در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی تاکو ماهی
آشپزی های مربوط به ماهی سنگسر را در بالا مشاهده بفرمایید.
آموزش و مقالات ماهی سنگسر:
 • بهترین مناطق ایران برای صید ماهی بهترین مناطق ایران برای صید ماهی
  بهترین مناطق ایران برای صید ماهی چه مناطقی هستند؟ در پاسخ باید گفت محبوب ترین مناطق ماهی گیری ایران شامل رودخانه ها، دریاچه ها، تالاب، سد و ... می باشد. تنوع بسیاری در تعداد بهترین مناطق صید وجود دارد اما ما در ادامه قصد داریم محبوب ترین مناطق صید ماهی در ایران را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  بهترین مناطق ایران برای صید ماهی
 • آشنایی با شغل پرورش ماهی آشنایی با شغل پرورش ماهی
  پرورش دهنده ماهی انواع ماهی های مختلف خوراکی و تزئینی را پرورش می دهد. اگر شما به ماهی ها علاقه مندید، فعالیت در طبیعت را دوست دارید این شغل مناسب شماست. در ادامه قصد داریم بیشتر درمورد شغل پرورش ماهی بپردازیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشنایی با شغل پرورش ماهی
 • خواص ماهی کولی خواص ماهی کولی
  نام انگلیسی و علمی ماهی کولی Lamniformes است. یکی از خواص ماهی کولی گوشت سفید و نرم آن است. یکی از خوبی های این ماهی این است که خار و تیغ ندارد و همچنین این ماهی ها در اعماق دریا زندگی می کنند. ماهی کولی یکی از ماهی های جنوب می باشد که بسیار خوشمزه است. ماهی کولی حاوی مقادیر زیادی ویتامین A ، E ، D ، امگا 3 و ... می باشد. در ادامه نیز قصد داریم دیگر خواص این ماهی را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  خواص ماهی کولی
 • علائم کمبودامگا3 چیست؟ علائم کمبودامگا3 چیست؟
  مطمئنا بارها شنیده‌اید که اسیدهای چرب امگا ۳ خواص فراوانی برای بدن دارند و در واقع از مواد ضروری برای ما انسان‌ها محسوب می‌شوند. اما تا چه حد با عوارض کمبود امگا ۳ در بدن آشنا هستید؟ در این مقاله بر روی این موضوع تمرکز می‌کنیم و علائم کمبود امگا ۳ در بدن را به طور کامل بررسی خواهیم کرد.با ما همراه باشید.چیست؟
  ادامه مطلب
  علائم کمبودامگا3 چیست؟
 • ماهی درمانی چیست؟ ماهی درمانی چیست؟
  ماهی درمانی یکی از شیوه‌های طبیعی درمان بیماری‌های پوستی است که اولین ‌بار در کشور ترکیه توسط درمانگران طب سنتی این کشور برای درمان بعضی بیماری‌های پوستی مانند پسوریازیس مورد استفاده قرار گرفت. در این شیوه‌ی درمانی، ماهی‌های درمانگر مخصوصی به بیمار کمک می‌کنند تا در مدت مشخصی (به‌طور معمول ۳۰ روز) بر بیماری خود غلبه کند یا شدت بیماری را کنترل کرده و آن را مهار کند.
  ادامه مطلب
  ماهی درمانی چیست؟
 • خواص خاویار برای بدن خواص خاویار برای بدن
  خاصیت خاویار سال ها است که در جهان زبان زد خاص و عام است. اما خاصیت خاویار برای بدن شامل چه چیزهای است؟ خاصیت خاویار به چه دلایلی است؟ خاویار چه در خود دارد که معجزه سلامتی نام گرفته است؟ برای پاسخ تمام این سوال ها با همراه باشید.
  ادامه مطلب
  خواص خاویار برای بدن
 • فواید و معایب چربی ها فواید و معایب چربی ها
  چربی یکی از سه درشت مغذی بین پروتئین و کربوهیدرات‌ها است. این درشت مغذی انواع مختلفی دارد و اغلب سلامت را تهدید می‌کند. چربی زیان‌های خودش را دارد اما فواید آن هم مورد توجه است. با دانستن این که چربی چگونه روی بدن شما تاثیر می‌گذارد بهتر می‌توانید جایگاه آن را در رژیم غذایی خود مشخص کنید. در ادامه قصد داریم فواید چربی ها و مضرات آن‌ها را با هم مقایسه کنیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  فواید و معایب چربی ها
 • چگونه سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کنیم؟ چگونه سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کنیم؟
  مهم ترین اصل برای جلوگیری از سرماخوردگی و آنفلوانزا و امروز ( کرونا ویروس)، تقویت سیستم ایمنی است، برای همین منظور از مواد غذایی طبیعی استفاده می کنیم. در ادامه قصد داریم مواد غذایی که ویتامین های مورد نیاز برای تقویت سیستم ایمنی را دارند بررسی کنیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  چگونه سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کنیم؟
 • خوشمزه ترین غذاهای دریایی جنوب ایران خوشمزه ترین غذاهای دریایی جنوب ایران
  تمام استان های جنوب كشور از خوزستان گرفته تا هرمزگان و بوشهر و همچنین جنوب استان سیستان و بلوچستان مهد خوشمزه ترین غذاها به ویژه غذاهای دریایی می باشد. در ادامه قصد داریم شما را با چند غذای دریایی معروف جنوب كشور آشنا کنیم . با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  خوشمزه ترین غذاهای دریایی جنوب ایران
 • خواص و مضرات میخک خواص و مضرات میخک
  خواص میخک بسیار زیاد است که سعی خواهیم کرد در این مقاله بیشتر این خواص و حتی مضرات آن ها را بررسی کنیم. میخک‌ها نوعی گیاه ادویه‌ای هستند که بومی کشورهایی نظیر اندونزی، هند، پاکستان و حتی مناطقی از آفریقای شرقی بومی هستند. استفاده از این دارو می‌تواند برای فرد استفاده کننده فوایدی نظیر کمک به فرایند گوارش، تقویت سیستم ایمنی بدن و غلبه بر بیماری دیابت است.برای بررسی بیشتر خواص میخک با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  خواص و مضرات میخک
 • کدام کشور ها بهترین غذاها را دارند؟ کدام کشور ها بهترین غذاها را دارند؟
  در تمام نقاط دنیا غذاهای لذیذ و خوش‌مزه طرفداران زیادی دارند و هیچ‌کس نمی‌تواند این علاقه بشر به غذا را کتمان کند. جهان پر از سبک‌ها و روش‌های مختلف آشپزی است و در هر نقطه از دنیا که قرار دارید می‌توانید با امتحان کردن آشپزی محلی، با بخش عظیمی از فرهنگ آن ناحیه آشنا شوید.در این مقاله شما را با بهترین مقصدهای غذایی جهان آشنا می‌کنیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  کدام کشور ها بهترین غذاها را دارند؟
 • خواص و مضرات بادام هندی خواص و مضرات بادام هندی
  بادام هندی حاوی کالری زیادی است و طبع گرم و خشکی دارد. برای سلامت قلب ، داشتن عضلات قوی ، درمان کم خونی و بهداشت دهان و دندان بسیار مفید است. بادام هندی از دیابت و کم خونی جلوگیری می کند. برای اطلات بیشتر درمورد خواص و مضرات بادام هندی با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  خواص و مضرات بادام هندی
 • ماهی مخصوص تن ماهی چیست؟ ماهی مخصوص تن ماهی چیست؟
  تن ماهی به معنی اینکه ماهی به اسم تن وجود دارد و این غذا با آن تهیه شده است نمی باشد، بلکه به انواع خاصی اشاره دارد مانند، ماهی گیدر، ماهی اسبک وماهی هوور که انواع ماهی هایی هستند که در ایران به عنوان ماهی تن مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع ماهی ها اقیانوسی هستند و ریز و بسیار سریع می باشند.در ادامه قصد داریم درمورد چگونگی تولید تن ماهی و انواع آن ها ، خواص و ویژگی های ماهی تن و.. اطلاعاتی را در اختیار شما بزاریم . با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  ماهی مخصوص تن ماهی چیست؟
 • آیا پوست ماهی را می توان خورد؟ آیا پوست ماهی را می توان خورد؟
  آیا پوست ماهی مانند خود ماهی قابل خوردن است؟ آیا مصرف آن نمی تواند مشکلاتی را برای سلامتی به همراه داشته باشد؟ در این مقاله مزایا و معایب مصرف پوست ماهی را بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آیا پوست ماهی را می توان خورد؟
 • روش دودی کردن ماهی روش دودی کردن ماهی
  یکی از انواع روش های جلوگیری از فساد مواد پروتئینی دودی کردن آنها می باشد. دودی کردن فرایندی است که به منظور پختن، مزه دار کردن و نگهداری طولانی مدت از مواد غذایی از جمله ماهی صورت می گیرد. در این مقاله با تولید روش تولید ماهی دودی آشنا خواهید شد . براي جلوگيري از فساد ماهي بايد پس از صيد آن را منجمد کرد يا سریعا مورد فرآوري قرار داد. در این مقاله به انواع روش هاي فرآوري ماهي اشاره مي کنيم و به دنبال آن روش دودي کردن را توضيح خواهیم داد.
  ادامه مطلب
  روش دودی کردن ماهی
 • سبزیجات و میوه های مفید برای پوست سبزیجات و میوه های مفید برای پوست
  همه دوست دارند  پوستی درخشان وسالم داشته باشند . خوردن سبزیجات و میوه ها  از داخل و خارج تأثیر خوبی بر روی پوست می گذارند و باعث می شود پوستی  سالم داشته باشید . تحقیقات علمی ثابت کرده است که سبزیجات و میوه ها از جمله غذاهایی هستند که به تقویت پوست ، مو و ناخن ها کمک می کند   در این مقاله انواع مختلفی از سبزیجات و میوه ها را بررسی خواهیم کرد و اینکه چگونه هر یک از آنها به شما کمک می کند تا پوستی سالم و شاداب داشته باشید.
  ادامه مطلب
  سبزیجات و میوه های مفید برای پوست
 • بهترین روش پخت ماهی برای جذب امگا3 بهترین روش پخت ماهی برای جذب امگا3
  اسیدهای چرب امگا 3 که جز جز اسیدهای چرب ضروری تلقی می‌­شوند، شامل سه اسید چرب ایکوزا پنتا انوئیک اسید (EPA)، دو کوزا هگزا انوئیک اسید (DHA) و آلفا لینولنیک اسید (ALA) هستند. اما جالب است بدانید که روش پخت ماهی و اینکه چگونه ماهی را سرخ کنیم بسیار روی بهره گرفتن بدن ما از این اسیدهای چرب مفید تاثیر خواهد گذاشت. به همین دلیل، در ادامه قصد داریم تا بهترین روش پخت ماهی و طرز تهیه ماهی ساده یا طعم دار را برای حفظ هرچه بیشتر خواص آن خدمت شما ارائه کنیم پس با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  بهترین روش پخت ماهی برای جذب امگا3
 • زیبایی پوست و مو با خوردن ماهی زیبایی پوست و مو با خوردن ماهی
  آبزیان دریایی همچون ماهی و میگو با ویتامین، ترکیبات و عناصر شفابخش خود می توانند سلامتی پوست و موی شما را تضمین کنند! طبق مطالعاتی که انجام شده است نتایج نشان داده که مصرف ماهی پوستی صاف و بدون آکنه و جوش و شاداب را برای شما به ارمغان می ­آورد. مصرف ماهی موجب پرپشتی مو و سلامت موها خواهد بود.
  ادامه مطلب
  زیبایی پوست و مو با خوردن ماهی
 • اگر تیغ ماهی درگلو گیر کرد چی کار کنیم؟ اگر تیغ ماهی درگلو گیر کرد چی کار کنیم؟
  در بسیاری از مواقع ممکن است در هنگام مصرف ماهی استخوان یا تیغ آن در گلو گیر کند، علائم گیر کردن تیغ ماهی در گلو چیست و چگونه باید تیغ ماهی را از گلو خارج کنیم؟
  ادامه مطلب
  اگر تیغ ماهی درگلو گیر کرد چی کار کنیم؟
 • چند روش برای طعم دار کردن ماهی چند روش برای طعم دار کردن ماهی
  روش های مختلفی برای مزه دار کردن ماهی قبل از پخت وجود دارد تا افراد بتوانند از بوی بد آن هنگام طبخ جلوگیری کنند. ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با برخی از بهترین و موثرترین روش های مزه دار کردن ماهی آشنا کنیم.
  ادامه مطلب
  چند روش برای طعم دار کردن ماهی
آموزش ها و مقالات مربوط به ماهی سنگسر را در بالا مشاهده بفرمایید.
تحویل اکسپرس با بسته بندی ایزوله
پشتیبانی دقیق و مشاوره خرید
پرداخت آنلاین
48 ساعت ضمانت بازگشت کالا
ضمانت تازه بودن محصولات دریایی