ورود / ثبت نام مشاهده سبد خرید 0
تلفن مشاوره خرید 09999950513
ماهی بیاح
ماهی بیاح
ماهی بیاح
ماهی بیاح
ماهی بیاح
ماهی بیاح
ماهی بیاح
ماهی بیاح
ماهی بیاح
ماهی بیاح

ماهی بیاح

ارسال رایگان درب منزل
فقط برای شهرهای مرکزی استان ها ارسال درب منزل صورت می گیرد.

یکی از روغنی ترین، آبدارترین و لذیذترین ماهی های جنوب کشور ماهی بیاح است. ماهی بیاح یکی از پاک ترین و تمیز ترین ماهی های دریاست . طعم لذیذ، گوشت پرحجم و استخوان های نازک و لطیف همچنین بو و ضایعات کم به خواص ماهی بیاح می افزاید. این ماهی از روغن بالایی برخوردار است که اکثر این روغن را اُمـگا ۳ تشکیل میدهد. میزان چربی ماهی بیاح بیشتر از دیگر ماهی ها، اما کاملا متناسب با بدن است . این ماهی اشتها را افزایش میدهد. .انرژی زاست و با این حال برای قلب بسیار مفید است و حتی ضربان قلب را تنظیم میکند. از ریزش مو جلوگیری میکند. باعث ترمیم ریه ها میشود . این ماهی برای کباب، کتلت ، و سرخ کردن بسیار مناسب است. اگر ماهی بیاح را برای کباب زغالی خریداری کردید. فقط کافی است شکم ماهی را تمیز کنید و لازم نیست پولک هایش را بگیرید.

ویژگی های اصلی:
 1. دارای گوشت پرحجم و دارای طعمی لذیذ
 2. سرشار از کلسیم ، فسفر ، اُمـگا ۳
 3. توصیه شده برای مادران باردار و شیرده
 4. افزایش دهنده اشتها
 5. جلوگیری کننده از آفتاب سوختگی پوست
 6. میزان بو کم
 7. میزان ضایعات کم
 8. میزان تیغ متوسط
 • صید روز دریا
 • ارسال فریز
 • بهترین کیفیت
 • ارسال سریع
قیمت: 230,000 تومان
٪0 تومان
(230,000 تومان هر کیلو - پاک نشده)
فیله شده پاک شده پاک نشده
2 کیلوگرم
3 کیلوگرم
4 کیلوگرم
5 کیلوگرم
6 کیلوگرم
7 کیلوگرم
8 کیلوگرم
9 کیلوگرم
10 کیلوگرم
(صید روز ماهی بیاح با بهترین کیفیت)
قیمت تمام شده برای 315,000 تومان می باشد.
وزن محصولات دریایی که برای شما ارسال میکنیم ممکن است از وزن خالص هنگام سفارش متفاوت باشد. اگر وزن واقعی محصول از سفارش شما بیشتر یا کمتر باشد با شما هماهنگی لازم انجام می شود.
خصوصیات ماهی بیاح
آشپزی ماهی بیاح

خصوصیات ماهی بیاح:

ماهی بیاح یکی از ماهی های جنوب و از خانواده کفال ماهیان می باشد. ماهی بیاح یکی از لذیذترین ماهی های جنوب محسوب می شود. این ماهی گوشتی چرب دارد که روغن آن برای بدن مفید می باشد. ماهی بیاح برای زنان شیرده و باردار نوعی تغذیه بسیار مفید شمرده می شود. ماهی ها دارای ارزش تغذیه ای بسیار بالایی هستند و اکثر مواد مغذی مفید و ضروری برای انسان را به تنهایی در خود دارند. ماهی ها و در کل آبزیان امگا ۳ زیادی در بدن خود دارند که اثرات بسیار مهمی‌ در سلامت انسان دارد و در پیش‌گیری از بسیاری بیماریها و کنترل و کمک به بهبود اختلالات و عوارض مختلف کمک می نماید. ماهی یکی از منابع خوب آهن است و آهن در خونسازی و همچنین در حفظ مقاومت بدن در برابر میکروب‌ها نقش مهمی‌به عهده دارد. ماهی بیاح سرشار از ویتامین‌های گروه B است. بعضی از انواع ویتامین‌های گروه B در خون سازی نیز مؤثرند. بنابراین با مصرف ماهی می‌توانیم به سلامت اعصاب، شادابی، طراوت پوست و پیشگیری از کم خونی کمک کنیم .مصرف ماهی بیاح تری گلیسیرید خون را کاهش می دهد و بدن را از ابتلا به بیماری های قلبی عروقی محافظت می کند و همچنین این ماهی یک منبع بسیار عالی از سلنیوم است. شواهد به دست آمده از تحقیقات و آزمایش های انجام شده نشان می دهند که یک رابطه معکوس بین مصرف سلنیوم و شیوع سرطان وجود دارد . شواهدی موجود است که سلنیوم ، DNA را ترمیم کرده و مانع از وارد شدن آسیب به سلول ها می شود . به علاوه از تکثیر سلول های سرطانی نیز جلوگیری کرده و از مرگ سلولی می کاهد و سیستم ایمنی بدن را برای حذف سلول های فرسوده و غیرعادی تحریک می کند.

 

روش پخت ماهی بیاح :

بهتر است برای پختن ماهی بیاح از ۴ روش سرخ کردن، کباب کردن، در فر پختن و بخارپز کردن استفاده کنید. توصیه میکنم سایز کوچک این ماهی را آب پز نکنید. این ماهی جثه ی چندان بزرگی ندارد پس ممکن است پختن آن حس متفاوتی را به شما انتقال بدهد. ماهی بیاح را برعکس اکثر ماهی ها، بسیار آسان میتوان کباب یا سرخ کرد. بیاح سریع میپزد. بافت ظریف گوشت این ماهی اجازه میدهد حرارت خیلی زود به قسمت های داخلی برسد و ماهی را مغزپخت کند، همچنین ماهی بیاح روغنی و پرچرب است و این روغنی بودن احتمالا باعث میشود دیگر نیازی به استفاده از روغن سرخ کردنی هم نداشته باشید. پس اگر میخواهید ماهی بیاح را کباب یا سرخ کنید کار سختی در پیش ندارید! اما حتما توجه  داشته باشید آن را زیاد سرخ یا کباب نکنید، تا اُمـگا۳ موجود در آن از بین نرود. موقع برگرداندن ماهی نیز، این کار را به آرامی و با ظرافت خاصی انجام دهید تا آسیبی به گوشت ماهی وارد نشود. همچنین هنگام اضافه کردن طعم دهنده ها و آغشته کردن ماهی به آنها ماهی را زیاد فشار ندهید چرا که این ماهی ظریف است و گوشت نرم و آسیب پذیری دارد.

 

ظاهر ماهی بیاح:

ماهی بیاح جزو ماهیان کوچک جنوب به شمار می آید. .قسمت پشتی بدن این ماهی تیره و شکم این ماهی روشن و درزیر باله ی سینه ی آن خطوط طولی تیره رنگ دیده می شود. بیشترین وزن این ماهی 200 گرم و حداکثر طول 25 سانتی متر ولی عموما این ماهی بیشتر با اندازه 15-10 سانتی متر دیده شده است. این ماهیان، ماهیانی طویل هستند که معمولاً سر پهن و پوزهای کند دارند. بدن آن ها به شکل استوانه‌ای بوده یا کمی از دو پهلو فشرده شده‌است. چشم‌ها تا حدی به وسیله بافت چربی پوشیده شده‌است و دارای دهانی کوچک، انتهایی و کمی تحتانی می‌باشند. دندان‌ها در این خانواده کوچک، ضعیف و پنهان بوده یا اینکه اصلاً وجود ندارد. کفال ماهی جنوب یا ماهی بیاح دارای دو باله پشتی جدا از هم هستند که شعاع‌های سخت اولین باله پشتی آنها ۴ عدد می‌باشد. 

 

روش صید ماهی بیاح:

صید این ماهی به وسیله ی تور انجام می گیرد.

 

زیستگاه ماهی بیاح:

ماهی بیاح یکی از ماهیان خانواده کفال است. دریای جنوب (خلیج فارس، عمان) مکان بسیار مناسبی برای این دسته از ماهیان است. کفال ماهیان اندازه متوسط تا بزرگ دارند و در آبهای کرانه‌ای دریاها، خلیج‌ها و ابهای شیرین زندگی می‌کنند. حرکت این گونه ماهی به صورت دسته ای است. این ماهی در طول روز تغذیه می کند. غذای این ماهی انواع گیاهان آبزی و فیتوپلانکتون است. ماهی بیاح و سایر کفال ماهیان تحمل بالایی نسبت به تغییرات شوری دارند و به عبارتی یوری هالین می‌باشند. بچه این ماهیان گاهی به آبهای شیرین رود خانه‌ها وارد شده و مدت کوتاهی را در آبهای شیرین زندگی می‌کنند. اما نسبت به تغییرات درجه حرارت حساس بوده و همچنین قادر به تحمل میزان اکسیژن کمتراز ۲ میلی گرم در لیتر نیستند. 

 

آشپزی های ماهی بیاح:
 • آشپزی متبک پلو آشپزی متبک پلو
  متبک پلو یک غذای خوشمزه و مقوی می باشد که بیشتر در هرمزگان و آبادان پخته می شود. پختن آن بسیار راحت و آسان می باشد و شما نیز می توانید از آن به عنوان وعده ناهار استفاده کنید. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی متبک پلو
 • آشپزی ماهی ترش آشپزی ماهی ترش
  ماهی ترش یک غذای شمالی است که با شیوه های متفاوتی طبخ می شود . شما می توانید در تهیه این غذای خوشمزه از رب انار استفاده کنید.در ادامه قصد داریم روش پخت این غذا ی خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ماهی ترش
 • آشپزی ماهی سفید شکم پر آشپزی ماهی سفید شکم پر
  ماهی سفید شکم پر یک غذای شمالی است که طعمی فوق العاده خوشمزه و عطر و بویی بی نظیر دارد.این غذا توانسته طرفداران بسیاری را به خود جذب کند.در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ماهی سفید شکم پر
 • آشپزی ماهی سالمون با کینوا آشپزی ماهی سالمون با کینوا
  ماهی سالمون با کینوا یک غذای خوشمزه و خوش طعم می باشد که یک وعده غذایی مناسب برای مهمانی های شماست.در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ماهی سالمون با کینوا
 • آشپزی ماهی سالمون برشته با سالاد سیب زمینی آشپزی ماهی سالمون برشته با سالاد سیب زمینی
  ماهی سالمون برشته یکی از غذاهای خوشمزه و لذیذ می باشد که مطمئنیم از خوردن آن لذت خواهید برد و از خواص بی نظیر آن لذت خواهید برد . در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ماهی سالمون برشته با سالاد سیب زمینی
 • آشپزی سوسیس ماهی آشپزی سوسیس ماهی
  سوسیس ماهی یکی از غذاهای خوشمزه و لذیذ می باشد که از خوردن آن پشیمان نخواهید شد. شمامی توانید این غذا را در وعده ناهار و شام سرو کنید.در ادامه قصد داریم روش پخت سوسیس ماهی خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی سوسیس ماهی
 • آشپزی کوفته ماهی آشپزی کوفته ماهی
  کوفته ماهی یکی از غذاهای خوشمزه با طعمی بی نظیر می باشد که از خوردن آن لذت خواهید برد. اگر به غذاهای دریایی علاقه مند هستید پبشنهاد می کنیم این غذارا امتحان کنید. در ادامه قصد داریم روش پخت این کوفته ماهی خوشمزه را به شما آموزش دهیم.با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی کوفته ماهی
 • آشپزی ماهی قزل آلا با دورچین مخصوص آشپزی ماهی قزل آلا با دورچین مخصوص
  اگر شما یکی از طرفداران غذاهای دریایی هستید پیشنهاد می کنیم حتما ماهی قزل آلا با دورچین مخصوص را امتحان کنید. این روش پخت برای افرادی که به ماهی علاقه ندارند نیز مناسب می باشد و خواص ماهی در این روش حفظ می شود. در ادامه قصد داریم روش پخت این ماهی خوش مزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ماهی قزل آلا با دورچین مخصوص
 • آشپزی ماهی سالمون دودی آشپزی ماهی سالمون دودی
  در این مقاله قصد داریم روش پخت ماهی سالمون دودی در خانه را به شما آموزش دهیم. شما می توانید این روش پخت ماهی را در خانه امتحان کرده و از طعم خوشمزه و بی نظیر آن لذت ببرید . با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ماهی سالمون دودی
 • آشپزی خوراک فیله ماهی هندی آشپزی خوراک فیله ماهی هندی
  خوراک فیله ماهی هندی یکی از غذای های خوشمزه و لذیذ می باشد که پیشنهاد می کنیم حتما این غذا را امتحان کرده و از طعم بی نظیر آن لذت ببرید .در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی خوراک فیله ماهی هندی
 • آشپزی لنجو (آبگوشت ماهی) آشپزی لنجو (آبگوشت ماهی)
  آبگوشت ماهی یک غذای جنوبی خوشمزه بوده که طرفداران زیادی دارد.پیشنهاد می کنیم حتما این آبگوشت خوشمزه را پخته و از طعم و خواص بی نظیر آن بهره مند شوید.در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی لنجو (آبگوشت ماهی)
 • آشپزی سوپ ماهی پرورشی آشپزی سوپ ماهی پرورشی
  سوپ ماهی پرورشی یک سوپ لذیذ و خوشمزه می باشد که خواص و فواید بسیاری دارد. شما می توانید این سوپ را در وعده ناهار و یاشام سرو کنید . در ادامه قصد داریم روش پخت این سوپ خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی سوپ ماهی پرورشی
 • مزایا و معایب غذاهای دریایی مزایا و معایب غذاهای دریایی
  غذاهای دریایی برای افراد در هر سن و گروهی (کودکان در حال رشد، زنان باردار، بزرگسالان و افراد مسن) یک انتخاب سالم است. غذاهای دریایی منبع عالی پروتئین با کیفیت بالا و بدون چربی است و به راحتی هضم می شود. غذاهای دریایی حاوی مقدار کمی چربی اشباع و سدیم و منبع غنی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی ضروری هستند.در ادامه قصد داریم دیگر فواید و مضرات غذاهای دریایی را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  مزایا و معایب غذاهای دریایی
 • آشپزی خوراک ماهی سرخو آشپزی خوراک ماهی سرخو
  خوراک ماهی سرخو یک غذای فوق العاده لذیذ و صدالبته پرخاصیت است که پیشنهاد میشود حتما هفته ای یکبار آن را میل کنید تا هم تنوعی به برنامه غذایی خود داده باشید، هم از فواید بی نظیر این ماهی بی نصیب نمانید. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی خوراک ماهی سرخو
 • آشپزی سالاد خاویار و آووکادو آشپزی سالاد خاویار و آووکادو
  سالاد خاویار و آووکادو ، یکی از خوشمزه ترین و لذیذ ترین انواع بسیار کمیاب سالاد است که علاوه بر خوش طعم بودن خواص بسیار زیادی برای سلامتی بدن دارد. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی سالاد خاویار و آووکادو
 • آشپزی ماهی بخار پز آشپزی ماهی بخار پز
  ماهی بخار پز یکی از روش های پخت ماهی است که بسیار سالم بوده و برای کسانی که رژیم لاغری دارند بسیار مناسب می باشد. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ماهی بخار پز
 • آشپزی رول برنج و تن ماهی آشپزی رول برنج و تن ماهی
  رول برنج و تن ماهی، یکی از انواع فینگرفود‌های خوشمزه و عالی است که می‌توانید خیلی راحت و سریع در منزل طبخ کنید. این فینگرفود جدید از برنج کته، تن ماهی، هویج و جوانه ماش تهیه می‌شود و در آخر نیز مواد در داخل خمیر فیلو رول شده سرخ می‌شود. طعم و عطر این فینگرفود بسیار عالی بوده و به دلیل وجود کنجد، بسیار مقوی و سالم است. می‌توانید رول برنج و تن ماهی را برای کودکان نیز تهیه کرده و در وعده عصرانه و میان وعده سرو کنید.در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم.
  ادامه مطلب
  آشپزی رول برنج و تن ماهی
 • آشپزی خوراک ماهی کیلکا آشپزی خوراک ماهی کیلکا
  خوراک ماهی کیلکا جزو خوشمزه ترین و لذیذ ترین خوراک های ماهی می باشد بکه برای وعده ناهار و وعده شام مناسب می باشد. در ادامه قصد داریم روش پخت این خوراک خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی خوراک ماهی کیلکا
 • آشپزی کوکو اشپل ماهی آشپزی کوکو اشپل ماهی
  کوکو اشپل ماهی غذایی شمالی است و اضافه كردن سبزیجات مخصوص محلی آن را بسیار خوشمزه تر میكند. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم . با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی کوکو اشپل ماهی
 • آشپزی بریان ماهی آشپزی بریان ماهی
  بریان ماهی یکی از غذاهای مهم سیستان می باشد. این غذا شاید چندان شناخته شده نباشد اما باید بدانید که طعم و مزه آن کاملا بی نظیر است به طوری که برای هر ذائقه ای مناسب می باشد. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید .
  ادامه مطلب
  آشپزی بریان ماهی
آشپزی های مربوط به ماهی بیاح را در بالا مشاهده بفرمایید.
آموزش و مقالات ماهی بیاح:
 • خواص خاویار برای کودکان خواص خاویار برای کودکان
  خرید خاویار برای کودکان و مصرف آن برای رده های سنی پایین دارای فواید بسیاری است. خرید خاویار برای کودکان می تواند به رشد جسمی و فکری آنها کمک کند و این امرسبب آسودگی خیال خانواده ها می شود. در ادامه قصد داریم خواص خاویار برای کودکان را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  خواص خاویار برای کودکان
 • چگونه ماهی نر و ماده را تشخیص دهیم؟ چگونه ماهی نر و ماده را تشخیص دهیم؟
  اگر در مورد آناتومی ماهی چیز زیادی نمی دانید فهمیدن جنسیت یک ماهی خاص می تواند بسیار دشوار باشد، اما قطعاً قابل انجام است. برای تشخیص جنسِیت ماهی، باید اندازه، شکل، ظاهر و رفتار ماهی را بررسی کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد ماهی خود، می توانید از کتاب، کلیپ و متخصصان ماهی استفاده کنید. در ادامه قصد داریم چند روش برای تشخیص ماهی نر و ماده را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  چگونه ماهی نر و ماده را تشخیص دهیم؟
 • چگونه بوی ماهی را از بین ببریم؟ چگونه بوی ماهی را از بین ببریم؟
  خیلی از مردم به خاطر بوی بد ماهی از خیر مصرف آن می‌گذرند. چون بوی آن به معنای واقعی تمام خانه و آشپزخانه را برمی‌دارد و حتی ظرف و ظروف نیز بوی ماهی می‌گیرند. خوشبختانه روش‌های ساده‌ای وجود دارد که کمک می‌کنند تا بوی نامطلوب ماهی هر چه زودتر از بین برود. در ادامه قصد داریم چند روش ساده برای از بین بردن بوی ماهی به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  چگونه بوی ماهی را از بین ببریم؟
 • شباهت خوراکی ها به اعضا بدن شباهت خوراکی ها به اعضا بدن
  طبق تحقیقات فراوانی که انجام شده در طبیعت برخی از مواد غذایی واقعا شبیه بعضی از اعضای بدن هستند و جالبتر اینکه مصرف همان موادغذایی برای ارگانی که از لحاظ ظاهری شبیه هست، مفید می باشد.به عنوان مثال، برای سلامتی معده، زنجبیل توصیه می شود. در ادامه قصد داریم خواص دیگر این مواد غذایی که شبیه به اعضای بدن هستند را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  شباهت خوراکی ها به اعضا بدن
 • عجیب ترین غذاهای دریایی عجیب ترین غذاهای دریایی
  شاید با شنیدن اسم غذاهای دریایی یاد انواع ماهی های خوشمزه و لذیذ و میگوی سوخاری بیفتید که به بهترین شکل پخته و سرو شدند، اما باید بدونید که در کشور های مختلف دنیا موجوادت عجیبی از دنیای درون آب رو به شکل هایی باور نکردنی می خورند و حتی برای سرو کردن اون آداب و فرهنگ مخصوصی به خرج میدن. در ادامه قصد داریم عجیب ترین غذاهایی که شاید فکر کردن به اون ها هم غیر قابل تصور به نظر بیاد را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  عجیب ترین غذاهای دریایی
 • خواص زیره سبز خواص زیره سبز
  استفاده از زیره سبز به روش های صحیح برای لاغری بسیار موثر است، همچنین زیره سبز خواص بسیاری برای سلامت بدن دارد و مصرف آن کمک شایانی به درمان برخی بیماری ها می کند.در ادامه قصد داریم خواص دیگر زیره سبز را بررسی کنیم. باما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  خواص زیره سبز
 • بهترین روغن برای سرخ کردن ماهی و میگو بهترین روغن برای سرخ کردن ماهی و میگو
  در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین روغن برای سرخ کردن ماهی و میگو بپردازیم. بیشتر مردم به دلیل بوی نامطبوع ماهی و میگو از خرید و پختن آن فراری اند؛ اما دلیل اصلی استفاده نکردن این افراد از این دسته غذایی بسیار مهم و ضروری این است که نمی‌دانند چطور آن را درست کنند.در ادامه به شما بهترین روش پخت ماهی و میگو را خواهیم گفت .با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  بهترین روغن برای سرخ کردن ماهی و میگو
 • خواص و مضرات بادام خواص و مضرات بادام
  بادام دارای مزایای شگفت انگیزی از جمله کاهش وزن و کاهش قند خون است و می‌تواند کلسترول مضر بدن شما را نیز تنظیم کند.البته بـادام می‌تواند در صورت مصرف زیاد عوارضی مانند چاقی و همچنین مشکلات گوارشی به دنبال داشته باشد.در این مقاله قصد داریم همه ی خواص و مضرات بادام را در اختیار شما قرار دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  خواص و مضرات بادام
 • فواید و معایب ماهی تیلاپیا فواید و معایب ماهی تیلاپیا
  در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در مورد ماهی تیلا پیا از جمله ویژگی های ظاهری ،محل زندگی ، خواص و فواید آن و آیا خوردن ماهی تیلاپیا برای بدن خوب است یا نه به شما بدهیم.پس با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  فواید و معایب ماهی تیلاپیا
 • چرا خوردن ماهی به درمان افسردگی کمک می کند؟ چرا خوردن ماهی به درمان افسردگی کمک می کند؟
  شاید شما هم این جمله راشنیده اید که خوردن ماهی به درمان افسردگی کمک می کند، ولی تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چه طور چنین چیزی امکان دارد؟ اگر می خواهید جواب سوال خود را بیایبد با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  چرا خوردن ماهی به درمان افسردگی کمک می کند؟
 • تاثیر خواب بر روی زیبایی پوست و مو تاثیر خواب بر روی زیبایی پوست و مو
  زیبایی هیچ‌وقت نمی‌خوابد اما با خواب بد این زیبایی ازبین خواهد رفت. شاید این جمله زیادی رمانتیک باشد اما حقیقت دارد. حقیقت این است که وقتی می‌خواهید یک سفر هشت ساعته به سرزمین خواب و رویا داشته باشید نباید بی‌خیال زیبایی صورت و موهای‌تان شوید. خیلی از ما طی روز زمان زیادی برای زیباتر کردن و سلامت پوست و موهای‌مان می‌گذاریم اما زمان خواب همه چیز را فراموش می‌کنیم و همه آن کارهایی که در روز انجام داده‌ایم، خنثی می‌شود. در این مقاله به شما می گوییم چگونه از پوست و موی خود به خوبی مراقبت کنید.
  ادامه مطلب
  تاثیر خواب بر روی زیبایی پوست و مو
 • بهترین روش پخت ماهی برای جذب امگا3 بهترین روش پخت ماهی برای جذب امگا3
  اسیدهای چرب امگا 3 که جز جز اسیدهای چرب ضروری تلقی می‌­شوند، شامل سه اسید چرب ایکوزا پنتا انوئیک اسید (EPA)، دو کوزا هگزا انوئیک اسید (DHA) و آلفا لینولنیک اسید (ALA) هستند. اما جالب است بدانید که روش پخت ماهی و اینکه چگونه ماهی را سرخ کنیم بسیار روی بهره گرفتن بدن ما از این اسیدهای چرب مفید تاثیر خواهد گذاشت. به همین دلیل، در ادامه قصد داریم تا بهترین روش پخت ماهی و طرز تهیه ماهی ساده یا طعم دار را برای حفظ هرچه بیشتر خواص آن خدمت شما ارائه کنیم پس با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  بهترین روش پخت ماهی برای جذب امگا3
 • زیبایی پوست و مو با خوردن ماهی زیبایی پوست و مو با خوردن ماهی
  آبزیان دریایی همچون ماهی و میگو با ویتامین، ترکیبات و عناصر شفابخش خود می توانند سلامتی پوست و موی شما را تضمین کنند! طبق مطالعاتی که انجام شده است نتایج نشان داده که مصرف ماهی پوستی صاف و بدون آکنه و جوش و شاداب را برای شما به ارمغان می ­آورد. مصرف ماهی موجب پرپشتی مو و سلامت موها خواهد بود.
  ادامه مطلب
  زیبایی پوست و مو با خوردن ماهی
 • اگر تیغ ماهی درگلو گیر کرد چی کار کنیم؟ اگر تیغ ماهی درگلو گیر کرد چی کار کنیم؟
  در بسیاری از مواقع ممکن است در هنگام مصرف ماهی استخوان یا تیغ آن در گلو گیر کند، علائم گیر کردن تیغ ماهی در گلو چیست و چگونه باید تیغ ماهی را از گلو خارج کنیم؟
  ادامه مطلب
  اگر تیغ ماهی درگلو گیر کرد چی کار کنیم؟
 • چند روش برای طعم دار کردن ماهی چند روش برای طعم دار کردن ماهی
  روش های مختلفی برای مزه دار کردن ماهی قبل از پخت وجود دارد تا افراد بتوانند از بوی بد آن هنگام طبخ جلوگیری کنند. ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با برخی از بهترین و موثرترین روش های مزه دار کردن ماهی آشنا کنیم.
  ادامه مطلب
  چند روش برای طعم دار کردن ماهی
 • تند غذا خوردن باعث بروز چه مشکلاتی می شود؟ تند غذا خوردن باعث بروز چه مشکلاتی می شود؟
  حتماً دیده‌اید که برخی افراد در هنگام عصبانیت و یا استرس خیلی سریع و زیاد غذا می‌خورند و برخی دیگر در شرایط عادی، عادت به تندخوری دارند. این درحالی است که غذا خوردن یکی از لذت‌های زندگی است که برخی افراد این لذت را با تندخوری از بین برده و علاوه براین، سلامتی خود را به خطر می‌اندازند. در ادامه به بیماری‌هایی که در اثر سریع غذا خوردن به سراغتان می‌آید، می‌پردازیم.
  ادامه مطلب
  تند غذا خوردن باعث بروز چه مشکلاتی می شود؟
 • مزایا و معایب کراتینه مو مزایا و معایب کراتینه مو
  کراتینه مو روشی برای درمان آسیب‌دیدگی‌های مو و ایجاد ظاهری نرم و درخشان در موها است. برای بسیاری از افراد، رمز موهای درخشان و نرم، استفاده از روش کراتین درمانی است. کراتینه مو فرایندی است که در طی آن، وز مو و آسیب‌دیدگی‌های آن بهبود پیدا می‌کند. این روش این روزها بیشتر از همیشه مورد توجه قرار گرفته است و هزینه‌های نسبتا بالایی هم دارد.کراتینه مو مثل هر روش دیگر، مزایا و معایب متعددی دارد که در این مقاله به آن اشاره می‌کنیم.
  ادامه مطلب
  مزایا و معایب کراتینه مو
 • شخصیت شناسی با غذای مورد علاقه شخصیت شناسی با غذای مورد علاقه
  طبق تحقیقات انجام شده غذای مورد علاقه شما می تواند چیزهای زیادی در مورد شخصیت شما نشان دهد.بنابراین اگر می خواهید بدانید چه شخصیتی دارید حتما این مقاله را بخوانید.
  ادامه مطلب
  شخصیت شناسی با غذای مورد علاقه
 • چند روش آسان برای زیبایی پوست چند روش آسان برای زیبایی پوست
  اگر به زیبایی و سلامت پوست صورت خود اهمیت می‌دهید حتما این مقاله را بخوانید! پوست صورت یکی از قسمتهای مهم بدن است که بسیار لطیف و آسیب پذیر می باشد، بنابراین توجه به سلامت و زیبایی آن بسیار مهم است.پوست صاف و شفاف رویای هر خانمی است زیرا تاثیر زیبایی پوست بر زیبایی چهره غیر قابل انکار است. برای آنکه پوستی صاف و زیبا داشته باشید با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  چند روش آسان برای زیبایی پوست
 • آیا خوردن ماهی برای افسردگی مناسب است؟ آیا خوردن ماهی برای افسردگی مناسب است؟
  یکی از  جنبه های بهداشت روان ، تغذیه است. غذا نقش مهمی در سلامت جسمی و همچنین سلامت روحی و روانی ما دارد. وقتی با افسردگی دست و پنجه نرم می کنید ، فکر کردن در مورد خوردن غذاهای مناسب ممکن است کمی طاقت فرسا باشد. با این حال ، برخی از این تغییرات کوچک در رژیم غذایی شما ممکن است به کاهش علائم کمک کرده و بر زندگی روزمره شما تأثیر مثبت بگذارد.
  ادامه مطلب
  آیا خوردن ماهی برای افسردگی مناسب است؟
آموزش ها و مقالات مربوط به ماهی بیاح را در بالا مشاهده بفرمایید.
تحویل اکسپرس با بسته بندی ایزوله
پشتیبانی دقیق و مشاوره خرید
پرداخت آنلاین
48 ساعت ضمانت بازگشت کالا
ضمانت تازه بودن محصولات دریایی