ورود / ثبت نام مشاهده سبد خرید 0
تلفن مشاوره خرید 09999950513
شاه میگو (15 تا 20 عدد در کیلو)
شاه میگو
شاه میگو
شاه میگو
شاه میگو
شاه میگو
شاه میگو
شاه میگو
شاه میگو
شاه میگو

شاه میگو (15 تا 20 عدد در کیلو)

ارسال رایگان درب منزل
فقط برای شهرهای مرکزی استان ها ارسال درب منزل صورت می گیرد.

به جرات می‌‌توان گفت شاه میگو خلیج فارس یکی از خوشمزه‌‌ترین، خوش‌‌پخت‌‌ترین آبزیان دریایی حوضه‌ی خلیج فارس است. شاه میگوی جنوب دارای گوشت لذیذ، لطیف و نرم است. تیغ و استخوان ندارد.میزان ضایعات آن کم است. شاه میگو غذایی بسیار پرارزش است مصرف آن برای تمام سنین مناسب و مفید است. حتی کودکان بعد از یک سالگی می توانند از این ماده غذایی مفید استفاده کنند. البته افرادی که کلسترول یا چربی خون بالا، بیماری نقرس یا سنگ کلیه دارند، لازم است ضمن مشورت با متخصص تغذیه، از مصرف زیاد این ماده غذایی پرهیز کنند. شاه میگو ضد فشارخون ، ضد آلزایمر ، ضد کم‌خونی ،سرشار از سلنیوم ، منبع پروتئین و کلسترول مفید می باشد. پخت سوخاری، قلیه میگو، ناگت میگو، بخارپز، کبابی، میگو پلو و پاستا با شاه میگو عالی است.

ویژگی های اصلی:
 1. دارای گوشت لذیذ و نرم
 2. سرشار از سلنیوم ، امگا3 ، منبع پروتئین و کلسترول مفید
 3. ضد آلزایمر
 4. ضد کم‌خونی
 5. ضد فشارخون
 6. میزان بوی مطلوب
 7. میزان ضایعات کم
 • صید روز دریا
 • ارسال فریز
 • بهترین کیفیت
 • ارسال سریع
قیمت: 560,000 تومان
٪0 تومان
(560,000 تومان هر کیلو - پاک نشده)
فیله شده پاک شده پاک نشده
1 کیلوگرم
2 کیلوگرم
3 کیلوگرم
4 کیلوگرم
5 کیلوگرم
6 کیلوگرم
7 کیلوگرم
8 کیلوگرم
9 کیلوگرم
10 کیلوگرم
(صید روز شاه میگو با بهترین کیفیت)
قیمت تمام شده برای 315,000 تومان می باشد.
وزن محصولات دریایی که برای شما ارسال میکنیم ممکن است از وزن خالص هنگام سفارش متفاوت باشد. اگر وزن واقعی محصول از سفارش شما بیشتر یا کمتر باشد با شما هماهنگی لازم انجام می شود.
خصوصیات شاه میگو (15 تا 20 عدد در کیلو)
آشپزی شاه میگو (15 تا 20 عدد در کیلو)

خصوصیات شاه میگو:

شاه میگو خلیج فارس از خانواده لابسترها و رده‌ی سخت پوستان بوده، این آبزی با نام علمی Panulirus homarus، نام انگلیسی Spiny lobster Rocky lobster و نام‌‌های فارسی لابستر و شاه میگو شناخته شده است .شاه میگوی خلیج فارس غذایی بسیار خوشمزه، لذیذ است و می‌‌توان در میهمانی‌‌های لوکس از آن استفاده نمود. از مرغوبترین نوع میگوها به شمار می‌‌رود و منبعی غنی از موادمغذی و پروتئین‌‌ها محسوب می‌‌گردد. این میگو به U10 نیز معروف است. این آبزی دارای طعم بسیار مطلوبی است که  طرفداران بسیاری در میان مردم جهان دارد. دارای گوشت خوش طعم، لطیف و لذیذ می باشد. شاه میگو تیغ و استخوان ندارد.لابستر و شاه میگوی لذیذ خلیج فارس منبع غنی ازمس، روی، آهن، فسفر، منیزیم، ید، ویتامین B12 ،B6 وE است.لابستر جنوب سرشار از پروتئین است که مصرف آن به کودکان در حال رشد، سالمندان و زنان باردار توصیه می‌‌گردد. برای درمان کم‌‌خونی، کاهش فشار خون ،افزایش و بهبود سلامت و عملکرد مغز مفید است. درمیگوی سالم بوی مخصوص میگو استشمام می‌شود در حالی که در میگوی فاسد بوی ضخم با بوی شدید آمونیاک و سولفید هیدروژن استشمام می‌شود.

 

روش پخت  شاه میگو:

بهترین نوع پخت برای شاه میگو تازه جنوب، سوخاری، قلیه میگو، ناگت میگو، بخارپز، کبابی، میگو پلو، پاستا با شاه میگو است.

 

ظاهر شاه میگو:

شاه میگو از بدن دو قسمتی شامل سرسینه و شکم تشکیل شده است. اغلب لابستر ها دارای بدنی دراز و خمیده هستند. شاه میگو جانوری است که بدنش پوسته ای سخت دارد. بدن شاه میگو از پوششی سخت به نام کاراپاس پوشیده شده و جنس این پوشش از کیتین است.  گاهی اوقات طول بدن آنها به 250 میلی‌‌متر و وزن بدنشان تا بیش از 300 گرم می‌‌ رسد. این شاه میگو چهارجفت پا برای راه رفتن دارد.لابسترها بعد از هر دوره رشد و افزایش طول و وزن بدن پوسته اندازی کرده و پوسته‌ی جدیدی جایگزین پوسته قبل می‌‌گردد. رنگ بدن شاه میگو با توجه به شرایط محیط زیست، دما و تغذیه می‌‌تواند متفاوت باشد و دچار تغییر شود. این میگوها آنتن‌‌های بلندی روی سر و در قسمت پشتی بدن  خارهایی دارند.

 

روش صید شاه میگو:

صید شاه میگو در حوضه‌ ی خلیج فارس توسط تور ترال و در اواسط مرداد ماه تا اوایل آبان ماه صورت می‌‌گیرد.

 

زیستگاه شاه میگو:

این گونه در مناطق گرمسیری و نیمه‌‌گرمسیری زیست می‌‌کند. لابستر در خلیج فارس و دریای عمان، اقیانوس هند، دریای عرب، اقیانوس اطلس، خلیج بنگال، دریای شرق و جنوب چین، دریای مدیترانه، اقیانوس آرام پراکنش دارد. آن‌‌ها مناطق سواحلی صخره‌‌ای و شنی را برای زیست ترجیح می‌‌دهند. مهمترین شاه میگوهای خلیج فارس شامل شاه میگوی خاردار و شاه میگوی صخره‌‌ای می‌‌باشد. لابسترها در لابه‌‌لای سنگ‌‌ها و بستر پنهان شده و از جانوارن کوچکتر تغذیه می‌‌‌‌کنند. شاه میگوی خاردار گونه غالب و با ارزش تجاری در سواحل استان سیستان و بلوچستان، هرمزگان، ابوموسی، سیریک و هرمز می‌‌باشد. شاه میگو های دراز، هنگام خطر، دم خود را به سرعت به زیر بدن می برند، این عمل، آب را به جلو می راند و شاه میگو را به سمت عقب هدایت می کند تا بتواند فرار کند. یک شاه میگو ی دراز ماده، قادر است هزاران تخم بگذارد.ميگوي موزي از جمله میگوهای خانواده پنائیده بوده و در آب‌هاي مناطق گرم، دریایی تا عمق 10 تا 45 متر با كف گل‌آلود از سواحل درياها و دهانه رودخانه ها زندگي مي‌كند.این گونه از میگوهای دریایی علاوه بر پراکنش دریایی، در خليج فارس و درياي عمان پراكنده است.

 

 

 

آشپزی های شاه میگو (15 تا 20 عدد در کیلو):
 • آشپزی بریانی میگو آشپزی بریانی میگو
  بریانی میگو یکی از خوشمزه ترین و خوش طعم ترین غذاهای دریایی است که طرفداران زیادی دارد. این غذا را می توانید به عنوان وعده ناهار و شام سرو کنید . در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. باما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی بریانی میگو
 • آشپزی پاپ کورن میگو آشپزی پاپ کورن میگو
  پاپ کورن میگو یک غذای بسیار خوشمزه ای است که بسیار راحت و آسان درست شده و مورد علاقه کودکان است. درادامه قصد داریم روش پخت این پاپ کورن خوشمزه را به شما آموزش دهیم . با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی پاپ کورن میگو
 • آشپزی خوراک میگو عربی آشپزی خوراک میگو عربی
  خوراک میگو عربی یک غذای خوشمزه و مقوی است که بیشتر در کشور های عربی حاشیه خلیج فارس و دریای عمان سرو می شود. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی خوراک میگو عربی
 • آشپزی خوراک میگو با بلغور جو آشپزی خوراک میگو با بلغور جو
  خوراک میگو با بلغور جو یک پیش غذای سالم و مقوی بوده که بسیار خوشمزه است و طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد.در ادامه قصد داریم روش پخت این پیش غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی خوراک میگو با بلغور جو
 • آشپزی میگو پفکی با ماءالشعیر آشپزی میگو پفکی با ماءالشعیر
  میگو پفکی با ماءالشعیر یکی از غذاهای خوشمزه و مجلسی دریایی است که علاوه بر طعم خوبی که دارد خواص بسیاری نیز دارد. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی میگو پفکی با ماءالشعیر
 • آشپزی ماهی حلوایی آشپزی ماهی حلوایی
  ماهی حلوا سفید (زبیدی) از نظر ارزش غذایی و کیفیت گوشت بسیار عالی و درجه یک است، به طوری که به ممتاز ترین و گرانترین ماهی در بین مردم ایران و کشورهای حوزه خلیج فارس مشهور است. در ادامه قصد داریم روش پخت ماهی حلوایی را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ماهی حلوایی
 • آشپزی تمپورای میگو آشپزی تمپورای میگو
  اگر به غذا های دریایی علاقه مند هستید پیشنهاد می کنیم تمپورای میگو را امتحان کنید و از طعم و خواص آن لذت ببرید. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی تمپورای میگو
 • آشپزی لقمه میگو آشپزی لقمه میگو
  لقمه میگو یکی از غذاهای خوشمزه و خوش طعم می باشد که بسیار پرطرفدار بوده و خواص بسیار زیادی دارد.در ادامه قصد داریم روش پخت لقمه میگو خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی لقمه میگو
 • آشپزی خوراک دریایی با سبزیجات چینی آشپزی خوراک دریایی با سبزیجات چینی
  اگربه غذاهای دریایی علاقه دارید به شما پیشنهاد می کنیم خوراک دریایی با سبزیجات چینی را امتحان کنیدو از طعم و خواص بی نظیر آن لذت ببرید. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی خوراک دریایی با سبزیجات چینی
 • آشپزی ماهی قزل آلا با لیمو و جعفری آشپزی ماهی قزل آلا با لیمو و جعفری
  ماهی قزل آلا یکی از ماهی های پرطرفدار در سراسر جهان می باشد.گوشت لذیذ و خوش طعم آن باعث شده تا عده زیادی این ماهی را در سبد غذایی خود بگنجانند.در ادامه قصد داریم یکی از شیوه های پخت ماهی قزل آلا را به شما آموزش دهیم .با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ماهی قزل آلا با لیمو و جعفری
 • آشپزی اسکالپ میگو آشپزی اسکالپ میگو
  اسکالپ میگو یک غذای دریایی با طعمی فوق العاده خوشمزه و خواص بی نظیری می باشد که مطمئنیم حتما از خوردن آن لذت خواهید برد. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی اسکالپ میگو
 • آشپزی ناچس میگو رژیمی آشپزی ناچس میگو رژیمی
  ناچس میگو یک غذای مقوی و پرخاصیت بوده که طعمی فوق العاده خوشمزه دارد. این غذا را به افرادی که در حال کاهش وزن هستند پیشنهاد می کنیم. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ناچس میگو رژیمی
 • آشپزی پای خاویار آشپزی پای خاویار
  پای خاویار یکی از لذیذ ترین و پرطرفدار ترین غذا های لوکس حاوی خاویار است . خاویار موجود در این غذا باعث شده این غذا به یک غذای پرخاصیت تبدیل شود. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی پای خاویار
 • آشپزی سیب زمینی سرخ کرده با خاویار آشپزی سیب زمینی سرخ کرده با خاویار
  سیب زمینی سرخ کرده با خاویار جزو یکی از غذاهای پرطرفدار کودکان است که برای کودکان خواص بسیاری دارد. خوردن خاویار کودکان را از هر بیماری دور نگه می دارد. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی سیب زمینی سرخ کرده با خاویار
 • آشپزی پیاز شکم پر و خاویار آشپزی پیاز شکم پر و خاویار
  پیاز شکم پرو خاویار به دلیل وجود خاویار در این غذا آن را به یکی از پرخاصیت ترین و گران ترین غذا ها تبدیل کرده است.در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی پیاز شکم پر و خاویار
 • آشپزی سالاد الویه دریایی آشپزی سالاد الویه دریایی
  سالاد الویه دریایی یک غذای فوق العاده خوشمزه و جذاب بوده و شما می توانید از آن به عنوان وعده ناهار و شام استفاده کنید. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی سالاد الویه دریایی
 • آشپزی میگو توپی آشپزی میگو توپی
  میگو توپی یکی از روش های پخت میگو می باشد که بسیار خوشمزه و خوش طعم بوده و برای کودکان بسیار جذاب است. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم . با ما همراه باشید
  ادامه مطلب
  آشپزی میگو توپی
 • آشپزی آش میگو آشپزی آش میگو
  آش میگو یک غذای سالم و مقوی می باشد که شما می توانید آن را تهیه کرده و از خواص و طعم بی نظیر آن لذت ببرین. آش میگو برای وعده ناهار نیز سرو می شود. در ادامه قصد داریم روش پخت این آش خوشمزه را به شما آموزش دهیم . با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی آش میگو
 • آشپزی میگو پلو با کشمش آشپزی میگو پلو با کشمش
  میگوپلو از غذاهای جنوبی و بسیار مقرون به صرفه است زیرا در تهیه آن از میگوی ریز استفاده می‌شود که قیمت نسبتاً مناسبی دارد.در ادامه قصد داریم روش پخت میگو پلو با کشمش را به شما آموزش دهیم که بسیار خوشمزه بوده و خواص بسیاری دارد. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی میگو پلو با کشمش
 • آشپزی پلو لیمو ترش با میگو آشپزی پلو لیمو ترش با میگو
  پلو لیمو ترش با میگو غذایی خوشمزه و لذیذ بوده که طرفداران بسیاری داشته و شما نیز می توانید از این غذا در وعده شام و یا ناهار استفاده کرده و از طعم بی نظیر آن بهره مند شوید. در ادامه قصد داریم روش پخت پلو لیموترش با میگو را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی پلو لیمو ترش با میگو
آشپزی های مربوط به شاه میگو (15 تا 20 عدد در کیلو) را در بالا مشاهده بفرمایید.
آموزش و مقالات شاه میگو (15 تا 20 عدد در کیلو):
 • موجودات دریایی خطرناک در جزیره کیش موجودات دریایی خطرناک در جزیره کیش
  غواصی یکی از مهیج ترین و جذاب ترین تفریحات جزیره کیش است که به تازگی نیز بین گردشگران بسیار رایج و پر طرفدار شده است. اما تجربه هر هیجانی ممکن است خطراتی نیز به دنبال داشته باشد! اما سوال اینجاست که آیا غواصی در کیش خطر دارد؟ آیا موجودات دریایی خطرناک در آب های کیش برای غواصان خطر آفرینند؟ برای یافتن پاسخ سوالات فوق با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  موجودات دریایی خطرناک در جزیره کیش
 • چگونه ماهی نر و ماده را تشخیص دهیم؟ چگونه ماهی نر و ماده را تشخیص دهیم؟
  اگر در مورد آناتومی ماهی چیز زیادی نمی دانید فهمیدن جنسیت یک ماهی خاص می تواند بسیار دشوار باشد، اما قطعاً قابل انجام است. برای تشخیص جنسِیت ماهی، باید اندازه، شکل، ظاهر و رفتار ماهی را بررسی کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد ماهی خود، می توانید از کتاب، کلیپ و متخصصان ماهی استفاده کنید. در ادامه قصد داریم چند روش برای تشخیص ماهی نر و ماده را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  چگونه ماهی نر و ماده را تشخیص دهیم؟
 • طرز تهیه و نگهداری از میگوی خشک طرز تهیه و نگهداری از میگوی خشک
  آیا شما از میگو خشک در وعده های غذایی خود استفاده می کنید؟ در غیر اینصورت ، شما باید مانند قارچ ، گوجه فرنگی به فکر افزودن این ماده غذایی به سبد غذایی خود باشید. اگر می خواهید طرز تهیه و استفاده از میگوی خشک را به همراه نکاتی برای خرید و نگهداری آنها بیاموزید با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  طرز تهیه و نگهداری از میگوی خشک
 • کدام کشور بیشترین مصرف ادویه را دارد؟ کدام کشور بیشترین مصرف ادویه را دارد؟
  از گذشته‌های بسیار دور، هند یکی از کشورهای اصلی تولید ادویه در جهان بوده است. در حال حاضر هم ادویه‌های بسیار متنوعی در این کشور تهیه می‌شود. به همین دلیل ادویه هندی در جهان شهرت دارد و به نوعی با میراث و سنت این کشور پیوند خورده است. در ادامه همراه باشید تا بهترین ادویه‌های هندی را بیشتر بشناسید.
  ادامه مطلب
  کدام کشور بیشترین مصرف ادویه را دارد؟
 • خواص جوز هندی خواص جوز هندی
  جوز هندی نوعی ادویه محسوب می شود که دارای تخم خوشبو می باشد و مصرف آن به صورت ادویه خشک شده می باشد. این ادویه که عطر و بوی بسیار تندی دارد در مناطق گرمسیری پرورش می یابد. در ادامه قصد داریم برخی از خواص مهم جوز هندی را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  خواص جوز هندی
 • جالب ترین ترفند های آشپزی جالب ترین ترفند های آشپزی
  بر اساس یک مطالعه جهانی ثابت شده زنان به طور متوسط سه سال از کل عمر خود را صرف پخت‌وپز می‌کنند. به همین خاطر شاید بد نباشد با آگاهی از برخی از ترفند‌های آشپزی از این میزان کاست و زمان خود را صرف کار‌های دیگری در زندگی کرد.در این مقاله قصد داریم ۱۴ ترفند آشپزی که زندگی را آسان‌تر می‌کنند را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  جالب ترین ترفند های آشپزی
 • روش صحیح پاک کردن میگو روش صحیح پاک کردن میگو
  پاک کردن میگوی خام و پخته دارای مراحل مشابهی می‌باشد. با یاد گرفتن این آموزش می‌توانید روش پاک کردن و روش بررسی تازه بودن هر گونه میگو که می‌خواهید استفاده کنید را یاد بگیرید . با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  روش صحیح پاک کردن میگو
 • فواید و معایب خوردن میگو فواید و معایب خوردن میگو
  در این مقاله قصد داریم در مورد میگو از جمله خواص و فواید میگو ، معایب خوردن میگو ، خرید و نحوه نگهداری میگو ،ارزش غذایی و ... اطلاعاتی در اختیار شما قرار بدهیم . با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  فواید و معایب خوردن میگو
 • معرفی انواع میگو جنوب معرفی انواع میگو جنوب
  اگر شما نیز از طرفداران غذاهای دریایی مخصوصا میگو هستید پیشنهاد می کنیم حتما این مقاله را خوانده و از خواص بی نظیر انواع میگو ها مطلع شوید همچنین شما می توانید با خرید میگو و پخت آن از طعم و خواص فوق العاده میگو بهره مند شوید.
  ادامه مطلب
  معرفی انواع میگو جنوب
 • علت ریزش مو در خانم ها چیست؟ علت ریزش مو در خانم ها چیست؟
  بالغ بر 50-40 درصد زنان زیر 40 سال درگیر مشکل ریزش مو می باشند. طبق یک مقاله اخیر در دانشگاه علوم پزشکی تهران، متوسط سن ابتلا به ریزش مو در زنان 30 سالگی است. مو برای اکثر زنان یکی از بزرگترین ویژگی های تعریف کننده آنها از نظر زیبایی ظاهر آنها می باشد بنابرین ریزش مو باعث وحشت در زنان می شود.در این مقاله سعی کردیم راهکار هایی برای بهبود ریزش مو به شما ارائه دهیم.
  ادامه مطلب
  علت ریزش مو در خانم ها چیست؟
 • زیبایی پوست و مو با خوردن ماهی زیبایی پوست و مو با خوردن ماهی
  آبزیان دریایی همچون ماهی و میگو با ویتامین، ترکیبات و عناصر شفابخش خود می توانند سلامتی پوست و موی شما را تضمین کنند! طبق مطالعاتی که انجام شده است نتایج نشان داده که مصرف ماهی پوستی صاف و بدون آکنه و جوش و شاداب را برای شما به ارمغان می ­آورد. مصرف ماهی موجب پرپشتی مو و سلامت موها خواهد بود.
  ادامه مطلب
  زیبایی پوست و مو با خوردن ماهی
 • آیا بانوان باردار می توانند میگو بخورند؟ آیا بانوان باردار می توانند میگو بخورند؟
  هر خانم باردار اطلاعات زیادی در مورد آنچه می تواند بخورد و آنچه که نمی تواند دریافت می کند. اگرچه این مشاوره از کشوری به کشور دیگر متفاوت است ، اما کشورهای خاصی جزئیات مربوط به نوع غذاهای دریایی را که یک خانم باردار می تواند مصرف کند ارائه می دهند. بسیاری از خانم ها درمورد اینکه زنان باردار می توانند میگو بخورند تعجب می کنند. در این مقاله سعی کردیم راجع به فواید و خطرات خوردن میگو در دوران بارداری صحبت کنیم.
  ادامه مطلب
  آیا بانوان باردار می توانند میگو بخورند؟
 • چرا برای کاهش وزن باید میگو بخوریم؟ چرا برای کاهش وزن باید میگو بخوریم؟
  چه مقدار کالری در میگو وجود دارد؟" ، "میگو چه فوایدی برای سلامتی دارد؟" ، "آیا خوردن میگو می تواند باعث افزایش وزن شودآیا میگو از مرغ سالم تر است؟ دراین مقاله به همه سوالات فوق جواب خواهیم داد.
  ادامه مطلب
  چرا برای کاهش وزن باید میگو بخوریم؟
آموزش ها و مقالات مربوط به شاه میگو (15 تا 20 عدد در کیلو) را در بالا مشاهده بفرمایید.
تحویل اکسپرس با بسته بندی ایزوله
پشتیبانی دقیق و مشاوره خرید
پرداخت آنلاین
48 ساعت ضمانت بازگشت کالا
ضمانت تازه بودن محصولات دریایی