ورود / ثبت نام مشاهده سبد خرید 0
آشپزی ماهی و میگو و پخت غذاهای دریایی

آشپزی ماهی و میگو

نحوه آشپزی ماهی و میگو و پخت انواع غذاهای دریایی
ارسال ماهی و میگو
 • آشپزی امگشت
  آشپزی امگشت
  امگشت یک غذای محلی خوزستانی است. این غذا را عربهای خوزستان با ماهی قباد تهیه می کنند.در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی امگشت
 • آشپزی برگر ماهی قزل آلا
  آشپزی برگر ماهی قزل آلا
  اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که به غذاهای دریایی علاقه ندارند ،پیشنهاد می کنیم حتما برگر ماهی قزل آلا را امتحان کنید و از طعم و خواص فوق العاده آن بهره مند شوید در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم.با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی برگر ماهی قزل آلا
 • آشپزی بریانی میگو
  آشپزی بریانی میگو
  بریانی میگو یکی از خوشمزه ترین و خوش طعم ترین غذاهای دریایی است که طرفداران زیادی دارد. این غذا را می توانید به عنوان وعده ناهار و شام سرو کنید . در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. باما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی بریانی میگو
 • آشپزی پاپ کورن میگو
  آشپزی پاپ کورن میگو
  پاپ کورن میگو یک غذای بسیار خوشمزه ای است که بسیار راحت و آسان درست شده و مورد علاقه کودکان است. درادامه قصد داریم روش پخت این پاپ کورن خوشمزه را به شما آموزش دهیم . با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی پاپ کورن میگو
 • آشپزی کلمبا
  آشپزی کلمبا
  کلمبا یا حلیم ماهی یکی از غذاهای بومی و خوشمزه هرمزگان و جزیره قشم می باشد که بسیار مقوی است و در وعده ناهار از آن استفاده می شود. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی کلمبا
 • آشپزی مفلک
  آشپزی مفلک
  مفلک یکی از غذاهای خیلی خوشمزه و مقوی می باشد که می توان آن را با ماهی سوری یا ماهی تازه درست کرد. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی مفلک
 • آشپزی متبک پلو
  آشپزی متبک پلو
  متبک پلو یک غذای خوشمزه و مقوی می باشد که بیشتر در هرمزگان و آبادان پخته می شود. پختن آن بسیار راحت و آسان می باشد و شما نیز می توانید از آن به عنوان وعده ناهار استفاده کنید. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی متبک پلو
 • آشپزی کیک تن ماهی
  آشپزی کیک تن ماهی
  کیک تن ماهی یکی از غذاهای خوشمزه و خوش طعم می باشد که همه به خصوص کودکان به آن علاقه دارند. شما می توانید این غذا را به عنوان وعده ناهار و یا شام سرو کنید. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی کیک تن ماهی
 • آشپزی ماهی سالمون با انبه و آووکادو
  آشپزی ماهی سالمون با انبه و آووکادو
  ماهی سالمون با انبه و آووکادو یکی از خوشمزه ترین و جدید ترین طعم های غذاهای دریایی است که پیشنهادمی کنیم حتما امتحان کرده و از خواص و طعم بی نظیر آن بهره مند شوید. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ماهی سالمون با انبه و آووکادو
 • آشپزی پودینی کوسه ماهی
  آشپزی پودینی کوسه ماهی
  پودینی یکی از غذاهای محلی استان هرمزگان بوده که با کوسه ماهی یا سفره ماهی تهیه می‌شود و طعم متفاوت و بی‌نظیری نسبت به سایر غذاهای دریایی داره. از آن جایی که برای تهیه پودینی، گوشت کوسه رو از استخوان کاملا جدا می کنند، خوردنش بسیار راحت بوده و هیچ دردسری ندار‌‌‌‌‌‌د. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم.
  ادامه مطلب
  آشپزی پودینی کوسه ماهی
 • آشپزی کاپ میگو
  آشپزی کاپ میگو
  کاپ میگو یک غذای خوشمزه و لذیذ می باشد که برای مهمانی بسیار مناسب است. به علت داشتن کلسیم ،پروتئین ،آهن و .. به خانم های باردار نیز توصیه می شود. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی کاپ میگو
 • آشپزی خوراک میگو عربی
  آشپزی خوراک میگو عربی
  خوراک میگو عربی یک غذای خوشمزه و مقوی است که بیشتر در کشور های عربی حاشیه خلیج فارس و دریای عمان سرو می شود. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی خوراک میگو عربی
 • آشپزی خوراک میگو با بلغور جو
  آشپزی خوراک میگو با بلغور جو
  خوراک میگو با بلغور جو یک پیش غذای سالم و مقوی بوده که بسیار خوشمزه است و طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد.در ادامه قصد داریم روش پخت این پیش غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی خوراک میگو با بلغور جو
 • آشپزی پائیا اسپانیایی با میگو
  آشپزی پائیا اسپانیایی با میگو
  پائیا یک غذای برنجی اسپانیایی است که با میگو و مرغ درست شده و بسیار خوشمزه و مقوی می باشد . شما می توانید این غذا را را در برنامه غذایی خود گنجانده و از خوردن آن لذت ببرید. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی پائیا اسپانیایی با میگو
 • آشپزی دمی نخود فرنگی با تن ماهی
  آشپزی دمی نخود فرنگی با تن ماهی
  دمی نخود فرنگی با تن ماهی یک غذای خوشمزه و لذیذ است که بسیار سریع و آسان تهیه می شود و شما نیز می توانید از خوردن آن لذت ببرید. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم . با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی دمی نخود فرنگی با تن ماهی
 • آشپزی ته انداز ماهی
  آشپزی ته انداز ماهی
  ته‌انداز یک غذای پلویی لذیذ جنوبی است که در برخی از استان‌های جنوبی و بخصوص بوشهر تهیه و طبخ می‌شود. ته‌انداز غذایی شبیه ته‌چین است اما با این تفاوت که مواد مخلوط پلو صرفا زیر برنج قرار نمی‌گیرد و می‌تواند لابلای برنج استفاده شود. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ته انداز ماهی
 • ادویه ماهی جنوب
  ادویه ماهی جنوب
  غذاهای دریای به علت بوی بدی که دارند باید با ادویه‌ها و یا طعم دهنده‌ها بوی بد آن‌ها را بگیریم. ماهی جنوب یکی از پرطرفدار‌ترین نوع ماهی در کشور ما محسوب می‌شود. ولی پخت آن نیازمند مهارت خاصی است که هرکسی آن را ندارد.در ادامه قصد داریم به شما طرز تهیه ادویه مخصوص جنوب را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  ادویه ماهی جنوب
 • آشپزی ماهی ترش
  آشپزی ماهی ترش
  ماهی ترش یک غذای شمالی است که با شیوه های متفاوتی طبخ می شود . شما می توانید در تهیه این غذای خوشمزه از رب انار استفاده کنید.در ادامه قصد داریم روش پخت این غذا ی خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ماهی ترش
 • آشپزی خورشت ماهی سوکلا
  آشپزی خورشت ماهی سوکلا
  خورشت ماهی سوکلا یک غذای خوشمزه و خوش طعم بوده که خواص بسیار زیادی دارد. به خاطر مقوی بودن این غذا به بزرگسالان و کودکان توصیه می شود در ادامه قصد داریم روش پخت این خورشت خوشزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی خورشت ماهی سوکلا
 • آشپزی خوراک تن ماهی و لوبیا
  آشپزی خوراک تن ماهی و لوبیا
  اگر به دنبال یک غذایی هستید که سریع آماده شود و طعم و مزه خوبی داشته باشد، ما به شما خوراک تن ماهی و لوبیا را پیشنهاد می کنیم. در ادامه قصد داریم روش پخت این خوراک خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی خوراک تن ماهی و لوبیا
 • آشپزی ماهی سنگسر شکم پر
  آشپزی ماهی سنگسر شکم پر
  ماهی سنگسر یکی از ماهیان پرطرفدار جنوب به شمار می رود. گوشتی سفید، لذیذ و کم تیغی دارد و همین ویژگی های ماهی سنگسر سبب شده تا بتوانید یک غذای بسیار خوشمزه را درست کنید.ماهی سنگسر بیشتر به صورت کبابی ، سرخ شده، تنوری و شکم پر درست می شود. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ماهی سنگسر شکم پر
 • آشپزی مرینیت ماهی سالمون
  آشپزی مرینیت ماهی سالمون
  ماهی سالمون یکی از ماهی های پرطرفدار در جهان است که علاوه بر طعم و مزه بی نظیر و فوق العاده اش خواص بسیار زیادی دارد . در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی مرینیت ماهی سالمون
 • آشپزی ماهی تیلاپیا در فر
  آشپزی ماهی تیلاپیا در فر
  ماهی تیلاپیا یکی از ماهی های خوشمزه و خوش طعم می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد. در ادامه قصد داریم روش پخت این ماهی خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ماهی تیلاپیا در فر
 • آشپزی ماهی شوریده
  آشپزی ماهی شوریده
  ماهی شوریده به دلیل طعم بی نظیر و گوشت لطیفش طرفداران زیادی دارد.میزان بالای منیزیوم و اسیدهای چرب در این ماهی، قابل مقایسه با هیچ ماده غذایی دیگری نیست.ماهی شوریده سرشار از ویتامین هایی همچون A، D، B12، B3، B6 و E است. که این ویتامین ها در بهبود عملکرد تمام اعضای بدن ما نقش دارند. در ادامه قصد داریم روش پخت این ماهی خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ماهی شوریده
 • آشپزی ماهی سفید شکم پر
  آشپزی ماهی سفید شکم پر
  ماهی سفید شکم پر یک غذای شمالی است که طعمی فوق العاده خوشمزه و عطر و بویی بی نظیر دارد.این غذا توانسته طرفداران بسیاری را به خود جذب کند.در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ماهی سفید شکم پر
 • آشپزی ماهی ذغالی
  آشپزی ماهی ذغالی
  ماهی ذغالی یکی از غذاهای دریایی فوق العاده خوش مزه می باشد که وعده ای مناسب برای سفرهای جنگلی و کوهستانی است. شما هم اگر به سفر و غذاهای دریایی علاقه مند هستید حتما این غذا را تهیه و سرو کنید. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ماهی ذغالی
 • آشپزی ماهی نمکی
  آشپزی ماهی نمکی
  اگر به غذاهای دریایی علاقه دارید پیشنهاد ما به شما ماهی نمکی است. تهیه و پخت ماهی نمکی بسیار اسان است و طعم و مزه فوق العاده ای دارد. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ماهی نمکی
 • آشپزی دمپخت ماهی بندری بوشهری
  آشپزی دمپخت ماهی بندری بوشهری
  دمپخت ماهی یک غذای بوشهری می باشد که بسیار خوشمزه بوده و خواص زیادی دارد.این غذا علاوه بر مردم بوشهر طرفداران بسیار زیادی در داخل و خارج از کشور دارد. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی دمپخت ماهی بندری بوشهری
 • آشپزی سبزی پلو با ماهی سفید
  آشپزی سبزی پلو با ماهی سفید
  سبزی پلو با ماهی یک غذای خوشمزه و پرخاصیت می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد. سبزی پلو با ماهی یکی از غذاهای مناسب برای شب عید می باشد.در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی سبزی پلو با ماهی سفید
 • آشپزی ماهی شوریده شکم پر بدون فر
  آشپزی ماهی شوریده شکم پر بدون فر
  ماهی شوریده شکم پر یک غذای خوشمزه و خوش طعم جنوبی است که طرفداران زیادی دارد. در ادامه قصد داریم روش پخت این غذای خوشمزه را به شما آموزش دهیم با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
  آشپزی ماهی شوریده شکم پر بدون فر